Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest browar74

Pomocy Z Kolteciem

Recommended Posts

Guest browar74

witam wszystkich klubowiczow mam problem z omega mv6 a dokladnie z instalacja lpg koltec a zaczelo sie tak ze gasla mi wczasie hamowania i calkiem teraz nie dziala wyczyscilem rozdzielacz to jeden dzien tylko pojezdzilem i znowu to samo a na benzynie wszystko OK a gazownicy w mojim rejonie niechca sie podjac jakiejkolwiek naprawy tej instalacj posylaja mnie do servisu opla a ja do tych najbogatszych klientow nie naleze prosze doradzcie cos

pozdrawiam i sory ze sie pytam na foru vectry ale juz niewiem gdzie sie poradzic

Edited by browar74

Guest grims21

To jest taka instalacja, że nasi fachowcy nie chcą się podejmować naprawy. W salonie OPLA też Ci nie pomogą bo takie instalacje w naszym kraju nie były montowane. Jedynie pomóc Ci mogą fachowcy z serwisu który znajduje się pod Łodzią, ale zaznaczam, że do tanich nie należą (

Please login or register to see this link.

). Ja w swojej oplu musiałem wymontować tą instalację i założyć inną. Chyba też będziesz musiał o tym pomyśleć. Jedyne co możesz sam zrobić to wymienić membrany w parowniku - dostępne są na allegro za nieduże pieniądze.

Edited by grims21

Guest browar74

te instalacje byly budowane w polsce bo ten moj samochud byl kupiony w kraju i juz z instalacja a zakladali ja wlasnie w lodzi firma proton a orietujesz sie moze ile taki zestaw naprawczy moze kosztowac

Please login or register to see this quote.

coś około 130 zł - pisz na allegro do mmksvarek, powołaj się na VKP to dostaniesz rabacik,

wg mnie padły CI membrany, jeśli czyściłeś rozdzielacz.

sprawdź dokładnie węźyk do dochodzi do reduktora, czy nie ma nieszczelności.

pamiętaj że to instalacja ciśnieniowa i jak gaśnie to znaczy że nie daje dostatecznego ciśnienia...

więc albo membrany dają za małe ciśnienie gazu, musi być około 1 atm albo jakaś nieszczelność

pozdro

Guest browar74

i znowu nowe objawy mojej wspanialej instalacji doszlem do tego ze jak zalaczam samochud w pozycji gaz i noge trzymam na pedale gazu to odpali mi na gazie ale musze mu gazowac i trzymac obroty na minimum 3tys bo jak spadna ponizej to zaraz gasnie ja juz niewiem gdzie i czego szukac

o jakie mebrany masz na mysli w rozdzielaczu jest jedna na samym dole ?

Please login or register to see this attachment.

Witam mam problem z necam w 1,8 ,20v w leonie problem polega na tym ze odwiedziłem 2 warsztaty skasowali mnie 700zł a problem nadal tkwi polega na tym ze na biegu jałowym nawet jak auto stoi to obroty faluja i kulawo chodzi gorzej jest jak włończe klmie na paliwie jest wszystko Okej.. prosze o pomoc bo nie wiem co robić reduktor wyczyścili wtryskiwacze nie mam pojecie co to możeby byc jak go podpilani podobo jakis bład był zwarcie maska czy coś..

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">