Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Kiko

Zbiornik Paliwa

Recommended Posts

mam problem ze zbiornikiem paliwa mam viki 97rok 1,8 16v zbiornik 60l a moge wlac 45l wiecej nie wejdzie zapowietrza sie jak moge to naprawic? jakis filtr weglowy czy cos sie wymienia?

Guest andrzej1955

Please login or register to see this quote.

Jak lejesz do pełna to ci się zapowietrza w pewnym momencie , czy cały czas przy tankowaniu masz problem i pistolet ci odbija nie zależnie od tego ile wlewasz???????

Podjedź na ukraine widze że masz blisko i na pierwszej stacji podjedź do zatankowania to ten koleś co nalewa tak ci odpowietrzy że wejdzie ci conajmniej 70 litrów bez żadnego ale, wiem bo sam przerabiałem to

Please login or register to see this quote.

wleje 45 czsem 50 i widac ze we wlewie jest paliwo powoli spływa do baku zapowietrza sie zbiornik chyba

no własnie zauwazyłem to samo u siebie ostatnio. Pistolet odbija pomimo ,że na wskaźniku pokazuje ok. 50l paliwa. Ktoś rozwiazał już ten problem ?

To jest kwestja odpowietrzenia zbiornika lub zagietej rury wlotowej.

Najlepiej wyjąć zbiornik i udroznić wszystkie przewody odpowietrzejace.

Jakieś 2 godz. roboty

Please login or register to see this image.

Guest darekpaw

Witam wszystkich,żeby nie pisać nowego tematu chciałbym się zapytać -czy zbiorniki paliwa są jednakowe dla wszystkich wersji silnikowych.Czeka mnie wymiana i niepewność przy zakupie używki.Dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Guest darekpaw

nikt nie podpowie?

co do podobienstwa zbiorników to nie wiem, ale co do zapowietrzenia to w astrze miałem polamany wlew paliwa, a dokłądniej kiedys niechcący popsułem ten plasticzek który zabezpiecza zebys przypadkiem nie wsadzil pistoletu ON zamiast PB. wymieniłem i bylo gitara.

a objaw mialem taki ze pistolet odskakiwał i musialem powoli nalewac oraz nie wchodził pełen bak