Jump to content

W dniu dzisiejszym od 22 nastąpi przerwa w działaniu forum związana z pracami serwisowymi.

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
glowa

Dziwnie Piszczy W Kierownicy Co To?

Recommended Posts

witam dziwnie mi ostatnio piszczy kiedy skręcam jak by coś o siebie obcierało wydobywa się to pomiędzy kierownicą a tym plastikiem co osłania przełącznik zespolony? kiedy zdjełem te plastiki jest oki hmm tam pomiędzy tym(kierownicą a tą osłoną) jest jak by pierścień taki założony czy to może być to? nasmarować to czymś czy co? może ktoś miał podobny problem?

To co należy zrobić to przede wszystkim użyć szukajki.

A piszczy taśma od airbagu.

Guest zakk

mam ten sam problem. tylko mi coś ciężko chodzi kierownica pewnie pompa wsp.. siada, myślałem że to przez to jest te piszczenie. Jestem tu nowy i zabardzo nie wiem o co chodzi w tej opci szukaj, wpisuje różne żeczy i mi wyświetla ble ble ble.......... (kto pyta nie błądzi)

Please login or register to see this quote.

tu masz lepsze bleble:

Please login or register to see this link.

skoro piszczy tasma od air bagu to co ma do tego ceramizer który wlewa sie do plynu od wspomagania bo nierozumiem?

Please login or register to see this quote.

jak piszczy taśma to nic

jak piszczy "gdzieś w kierownicy" to może mieć

Edited by zubek73

witam wszystkich

Od pewnego czasu kiedy skrecam mocno w lewo lub w prawo wydobywa sie dziwne skrzeczenie, ocieranie w ukladzie kierowniczym i co ciekawe nie dzieje sie to zawsze tylko na dogrzanym silniku, gdy jest zimny wszystko jest O.K! myslalem ze moglo to byc spowodowane brakiem plynu od wspomagania , ktorego ost. uzupelnilem ale po uzupelnieniu dalej dzieje sie to samo. Wspomaganie wraz z pompa dzialaja bez zarzutu nie wiecie co to moze byc.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:">

Specyfik Oploski działa ale po miesiącu. Wcześniej wymieniłem taśmę od airbagu za 450,- i nie pomogło...a tu 18,- zero stresu i działa

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest t22v

Jak ktoś zaczął temat to się podepnę. Mam to samo tylko że w modelu B. Słychać cichy pisk jakby z kolumny kierownicy podczas kręcenia. Ale to też po pewnym czasie, nie zaraz po odpaleniu i ruszeniu. Może ktoś podać przyczynę i diagnozę ;>??

edit:

w dziale VB to akurat ten problem jest dokładnie opisany więc nie widze powodu mieszania w dziale VC gdzie rozwiązanie jest zupełnie innne - przenoszę posta. Użyj też wyszukiwarki

zubek

Edited by zubek73