Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest dzix

Gdzie Jest Złącze X7

Recommended Posts

Guest dzix

Witajcie

Muszę przyspamować ponieważ nie znalazłem złącza X7 w swoim silniku X18XE1. Mimo że zarówno w X16XE i X18XE jest w tym samym miejscu czyli koło pompy hamulcowej - po lewej stronie przy ścianie grodziowej kabliny i silnika.

Pomóżcie bo już zaglądałem ze wszech stron a nic nie zauważyłem.

EDIT by ZIZ: Uzupelnic w profilu dane auta wraz z typem technicznym silnika.

Edited by ZIZ

W poradzie dot. mida jest fotka z zaznaczonym X7, skoro w 1,6 i w 1,8 sa tak samo to masz dokładnie pokazane jak wyglada i gdzie jest

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest dzix

Please login or register to see this quote.

Absolutnie nie mam takiego złącza. Powiem więcej - nie mam komputera w podszybiu ani obok podszybia. Niedługo wrzucę fotki skąd wziąć ten sygnał z mojego auta bo go znalazłem.

no to powinieneś mieć za schowkiem pasażera.

Guest dzix

Please login or register to see this quote.

Moją odpowiedzią na Twoją poradę jest zdjęcie pełne humoru

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">:

mid1.jpg

Absolutnie żadnego kompa nie ma za schowkiem. Tylko dwie blachy do jego przykręcenia. Niemniej jednak przestudiowałem instalację i znalazłem kabel czarno-brązowy - tylko jeden i z racji braku innych możliwości muszę zrobić próbę na nim.

Oto fotki:

Komputer jest przy silniku:

mid2.jpg

Od niego odchodzą dwie wtyki i wiązki. W jednej z nich jest ten kabel czarno-brązowy:

mid3.jpg

Daje się go wydłubać z wiązki wychodzącej w miejscu gdzie zarówno w X16XEL jak i X18XE jest złącze X7. U mnie nie ma złącza - całość wchodzi do komory pasażerskiej.

Schemat niniejszy dotyczy też silnika Z18XE ponieważ ma on bardzo podobny schemat elektryczny jak X18XE1.

Edited by dzix

No to jak nie masz ani w podszybiu, ani za schowkiem to jedyną opcją pozostałą jest chyba przy silniku, w okolicach skrzyni (przynajmniej tak gdzieś wyczytałem)

Kontynuuje pytanie kolegi dzix gdzie jest złącze X7 w tym silniku,dodam ze tak jak kolega dzix pisał u mnie tez nie ma go za schowkiem i pod szybą:

Please login or register to see this link.

Pomoże mi ktoś?

Edited by Remas