Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Krzycho

Szyba Czołowa!! - Do Wymiany ;/

Recommended Posts

Guest Krzycho

Witam prosze o porade...

Jak zawsze musi sie coś spartolić Wakacje się kończą wypad na Chorwacje wspaniały ale jednak Zawsze coś sie musi spartolić!!!!!!!!

Na autostradzie dostałEm kamieniem w czołowa Szybe no i jak już dojechałęm do domu Pęknięcie miało 15 cm ;/// Będe wymieniał szybe ponieważ niedługo mam przegląd no i pytanie........

Kupić używaną i wstawić ??? - wstawienie 100 zł + używka ok 150 zł

Kupić nową i wstawić ???? - wstawienie 90zł + nowa 200zł ( nie wiem czy oryginał )

Czy kupując sugerować się czymś - nie wiem po ile chodzą oryginały no i czy Są jakieś przyciemnienia tych szyb?? czy są jakieś filtry wklejane????

Na co zwrócić Uwage???

Edited by Krzycho

Guest zabol

Witam uzywanych szyb czolowych sie nie wklada kup nowa we wrocławiu nowa ze wstawieniem to koszt 275zl to jest szyba przyciemniana z paskiem i napewno niebedzie porysowana poszukaj firmy pinklinton to sa pozadne szyby a jak kupisz uzywana to ze wstawieniem wyjdzie 50 zl taniej ale jest wielkie prawdopodobienstwo ze szczeli!

Wstaw nową, to chociaż przy okazji pozbędziesz się rys - a to juz duży plus nowej szyby.

Wstawiaj nowa

Uzupelnij w profilu dane auta wraz z typem technicznym silnika.

tylko nowa. Przeciez to nie jest zaden straszny koszt.

Guest akurnik

NOWA. Albo Pilkington albo Nordglass.

tylko i wyłącznie nowa ew. możesz spróbować ja skleić ale to może wyjść więcej niż nowa szyba przy tak dużym pęknięciu.

takiego dużego pęknięcia nie opłaca się kleić.

oczywiście nowa, ale dodam tylko, że nie widzę przeszkód żeby wstawić używaną przednią szybę - sam swoją wycinałem i wklejałem, w innych autach też i nigdy nie pękła

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

No chyba, że sie zagada z pracownikeim takiego zakladu żeby po godzinkach to ładnie zrobic:)