Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Gurus

Wymiana Zamków I Bębenka W Stacyjce.

Recommended Posts

Guest Gurus

Witam.

Od 2 tygodni jestem posiadaczem Viki.

Z niewyjaśnionych przyczyn poprzedni właściciel miał 3 kluczyki do auta.

Jeden do odpalania, drugi do otwierania drzwi i trzeci do klapy bagażnika.

Co najlepiej zrobić żeby mieć jeden kluczy. Pewnie kupić komplet: wkładkę do drzwi, zamek do klapy i bębenek do stacyjki wraz kompletem kluczyków. Immo działa OK to sobie mogę przełożyć wkładeczkę.

Drugie moje pytanie to jak już wymienić cały komplet czy np. do viki b istnieją kluczyki te chowane z pilotem centralnego zamka? Jeżeli tak to jak później zaprogramować centralkę pod nowego pilota. Techem?

Jaki byłby koszt takich operacji?

Pozdrawiam Przemek

witam

ja ostatnio mialem przygody ze stacyjka jednym slowem kluczyk nie chcial sie przekrecic za naprawe zaplacilem 40 zl 15 minut trwala w Toruniu tak ze mysle ze najlepiej powymieniac zapadki i zostawic ten jeden oryginalny klucz ( taki musi raczej byc )

pozdrawiam

Guest marre

Please login or register to see this quote.

Gdzie dokładnie robiłeś tą naprawę w Toruniu?

Moja stacyjka nieraz się zacina szczególnie w gorące dni i ciężko jest ją przekręcić. Boję się że kiedyś kluczyka już nie przekręce:(

Guest Gurus

Witam.

Troszkę nie na temat kolega odpisał. Ja nie mam kłopotów ze stacyjką, chociaż wymiana zapadek by się przydała. Tylko mam 3 różne kluczyki a chce mieć jeden.

W zasadzie to zapomniałem jeszcze o wkładce do schowka bo też jest zamykany.

Temat cały czas aktualny.

Pozdrawiam Przemek

stary jedź do gościa który robi wkładki - mogą Ci poprzerabiać wkładki wymieniając zapadki w bębenkach tak że będziesz miał jeden główny klucz do wszystkiego, ale niestety za to zapłacisz.

i jak już będziesz facet odpowie na twoje pytania związane ze zmianą kluczyka, zresztą użyj szukajki, bo było już na ten temat przekładek bębenków i kluczyków.

jak już było nie na temat to ja też coś dorzucę kluczyk stacyjki mi sie blokował, chciałem robić wkładke ale wystarczyło wymienić kostke pod stacyjką i wszystko juz w porządku.

Ale myślę,że ja bym pojechał do żłomiarzy ui wyciągnął wszystkie wkładki z kluczykiem /stacyjka, drzwi i klapa/ od jakiegoś angola może to będzie tańsze?????? może warto się za ten problem wziąść od tej strony.