Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Brewki Vc

Guest fAzI78
 Share

Recommended Posts

Guest benezis
ale jak to napisali porzednicy, o gustach się nie dyskutuje.

Ważne, że się właścicielowi podobają :)

OT i cała prawda na ten temat. :D

Guest fAzI78

Hehe :)

mieszkam w Irlandii a oni mają troszke inne gusta i powiem szczerze, ze brewki są na topi :lol:

i tak mam w planie zakup lamp z czarnym odbłyśnikiem i grill bez znaczka idzie juz do mnie miesiąc :)

jak coś to wymienie na te carne i tyle :)

Dzięki za szczerość :)

Guest Callun
Dzięki za szczerość :)

Dobrze, że każdy z nas ma swój gust. Ja np. zmieniłem część rzeczy u siebie w aucie tylko dlatego, by się czymś różnił od innych podobnych. Oczywiście zmieniam tylko na takie co mi się podobają, choć i tak zdarzają mi się pudła. Kupiłem grill, który byłem pewny, że będzie fajnie wyglądał, a jak założyłem na swoje auto, to już mi jakoś przestał się podobać.

• 1 year later...

szczerze z dwojga złego wybrałbym te co założył kolega fazl78.....te na pół błotnika to kaszana straszna....nowe auta i tak mają wystarczającą ilość plastiku...

szczerze z dwojga złego wybrałbym te co założył kolega fazl78.....te na pół błotnika to kaszana straszna....nowe auta i tak mają wystarczającą ilość plastiku...

jak dla mnie ani jedne ani drugie

• 1 year later...

zgadzam się ciekawie to wygląda

popieram brewki cichego super wyglądają ale jak zwyykle nie wszystkim muszą się podobać !! jeśli ktoś ma linka aukcji tych brewek do VC polifta to poproszę :) założę do mojej białej i wyśle foto :P pozdrawiam

• 2 weeks later...

Badlook w tym stylu wygląda całkiem przyzwoicie, aczkolwiek co do przedliftowych lamp, są już dość małe, nie ma sensu ich jeszcze zasłaniać :)

Jeszcze trochę i będzie widać tylko kawałek lampy wielkości tych co są u Mazdy 323F(moim zdaniem najbardziej spaprany przód przy użyciu świateł, wielkośc Halogenu od V B :) )