Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Angel Eyes Wymiana Żarówki W Ringach - Prosze O Pomoc

Guest Scherfen
 Share

Recommended Posts

Guest Scherfen

Mam Angelsy jakiejś firmy chińskiej Junyan no i niestety w jednym ringu przepaliła mi się żaróweczka i jedno oczko nie świeci :( Czy miał ktoś już kiedyś takie doświadczenie i wie jaka żarówka tam pasuje, gdzie ją można kupić no i najważniejsze jak się zabrać do jej wymiany bo to chyba najtrudniejsze w całej sprawie. Jak je montowałem to rzuciłem lekko okiem na nie ale nigdzie nie widziałem możliwości dojścia do żarówek z ringów.

Pozdrawiam i prosze o pomoc :)

-> ciezko bedzie pomoc, bo nie znam lamp firmy Junyan, ani nie wiem jak wyglada ich budowa.

wymienialem juz zarowki oraz diody ale w lampach FK. napewno do wymiany bedziesz musial wymontowac lampy w calosci, aby miec jak najlepszy dostep do wnetrza.

• 3 weeks later...

u mnie w fk jest taka wiązka ,która po wypięciu wtyków, jest do wyciągnięcia po prostu,trochę pomocy śruborętem :)

cholera nie mogę foty wrzucić :angry:

post-6110-1187894256_thumb.jpgpost-6110-1187894348_thumb.jpgpost-6110-1187894424_thumb.jpg

w tej wiazce są żaróweczki wpięte

Mam dokładnie takie Angel eyes jak tutaj tylko że w wersji chrome:

http://www.allegro.pl/item224479056_soczew...l_vectra_b.html

Może znajdzie się ktoś kto w tym modelu wymieniał żarówke oświetleniową w ringu bo mi nie działa :( Przepaliła się po jakiś 5 miesiącach :(

Pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc.

Jeżeli spaliła sie po 5 miesiącach to po prostu idź do sklepu i ja za reklamoj gdyż po tak krótkim czasie nie powinna sie spalić. Ja mam Angelsy w swojej astrze ponad rok i świeca az milo ;)

Mowie Ci idz do sklepu i je zwyczajnie oddaj (powinni dać Ci nowe lub oddadzą je do serwisu :D

Pozdrawiam

• 1 year later...
u mnie w fk jest taka wiązka ,która po wypięciu wtyków, jest do wyciągnięcia po prostu,trochę pomocy śruborętem :)

cholera nie mogę foty wrzucić :angry:

w tej wiazce są żaróweczki wpięte

Odgrzebie troszkę "starego kotleta" ;) .Mam pytanie odnośnie żarówek ringów w lampie angel eyes FK.Chcę wymienić jedną z nich bo jakoś słabiej mi jedna świeci.Czy te żarówki są wpięte i wystarczy je wyciągnąć do góry,czy są przylutowane?

Edited by D.A.N.I.

tu masz wszystko dokładnie opisane :)

http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=68740

Czytałem wcześniej już cały ten temat i nie ma tam napisane,że żarówkę np. wypina się lub wylutowywuje.Chodzi mi o to,że jak wyciągnę już postojówki z ringów,to czy ta żarówka jest tylko wpięta w tą czarną obudowę i wystarczy ją podnieść do góry,czy trzeba coś podwarzać lub odlutowywać w tej czarnej oprawce gdzie znajduje się żarówka?Interesuje mnie samo wyjęcie i sposób wyjęcia żarówki z tej czarnej oprawki ;) .

Edited by D.A.N.I.

Czytałem wcześniej już cały ten temat i nie ma tam napisane,że żarówkę np. wypina się lub wylutowywuje.Chodzi mi o to,że jak wyciągnę już postojówki z ringów,to czy ta żarówka jest tylko wpięta w tą czarną obudowę i wystarczy ją podnieść do góry,czy trzeba coś podwarzać lub odlutowywać w tej czarnej oprawce gdzie znajduje się żarówka?Interesuje mnie samo wyjęcie i sposób wyjęcia żarówki z tej czarnej oprawki ;) .

wystarczy zdecydowanie pociągnąć z oprawki

wystarczy zdecydowanie pociągnąć z oprawki

O taką odpowiedź właśnie mi chodziło.Jedna z tych żaróweczek w ringu świeci mi trochę słabiej,ta górna po lewej stronie od świateł mijania,dookoła soczewki ( strona kierowcy ) i będę próbował ją wymontować,nie ruszając całej wiązki.Mam nadzieję,że dam radę tak wymienić ;) .

Edited by D.A.N.I.

O taką odpowiedź właśnie mi chodziło.Jedna z tych żaróweczek w ringu świeci mi trochę słabiej,ta górna po lewej stronie od świateł mijania,dookoła soczewki ( strona kierowcy ) i będę próbował ją wymontować,nie ruszając całej wiązki.Mam nadzieję,że dam radę tak wymienić ;) .

Moja propozycja-wymień żarówki na ledy i wstaw stabilizator napięcia (tak ja zrobiłem w swojej EX).

Skończy się problem spalonych żarówek. Zimne ledy i efekt masz na zdjęciu po lewej :D .

Stabilizator jest konieczny,bo też będą siadać.

Skończy się problem spalonych żarówek.

Angelsy mam ponad rok i nie ma problemu z przepalającymi się żarówkami.Żadna jeszcze się nieprzepaliła :) .Ta jedna nie jest przepalona,tylko jakgdyby słabiej świeciła i dlatego chcę wymienić ją na nową ;) .

Edited by D.A.N.I.

Też to miałem i okazało się, że wysunęła się z gniazda. A ledy założyłem, bo chciałem mieć taką niebieskawą poświatę z pozycji.

Edited by margraba

• 8 years later...