Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
momek001

Podłączenie halogenów pod fabryczną instalację

Recommended Posts

Podłączenie halogenów pod fabryczną instalację

Please login or register to see this link.

W vectra A  nie wyposażonej w halogeny sprawa wyglada nastepujaco:

Halogeny wpinamy w orginalne wtyczki umieszczone zaraz koło reflektorów

Kupujemy przekaznik identyczny jak do sygnału dźwiekowego i wpinamy go nad przekaźnikiem od sygnału dźwiękowego

Kupujemy włacznik halogenów może być nawet od tylnych i wpinamy zaraz obok włącznika przeciwmgielnego tylnego

Kazda vectra A nawet niewyposażona w halogeny posiada instalacje umożliwiajacą ich podłączenie 

Pozdrawiam

• Dodający

• Dodano
    2012.10.23
  • Kategoria

Edited by momek001

Hmm...

Jeśli masz oryginalną instalacje to, musisz mieć dodatkowy przycisk od halogenów, obok tego od tylnego przeciwmgielnego, prawdo podobnie przekaźnika też nie będziesz posiadał taki wąski pod miejscem na przekaźnik do przeciwmgielnego tylnego.

oczywiście klawisz jest oddzielny, ten od tylnego świeci na pomarańczowo a od halogenów na zielono. Halogeny mają sterowanie z pozycyjnych, tzn po załączeniu świateł na 1 czyli pozycyjne masz możliwość zapalenia halogenów na przodzie a na 2 dopiero na tyle. od halogenów masz także bezpiecznik, nr 13 o wartości 20 A. reszta śmiga jak należy. Kup sobie oryginalny klawisz z allegro i po sprawie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam panowie postanowiłem odpowiedzieć na swoje pytanie ponieważ problem już rozwiazałem

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

W viki nie wyposażonej w halogeny sprawa wyglada nastepujaco:

Halogeny wpinamy w orginalne wtyczki umieszczone zaraz koło reflektorów

Kupujemy przekaznik identyczny jak do sygnału dźwiekowego i wpinamy go nad przekaźnikiem od sygnału dźwiękowego

Kupujemy włacznik halogenów może być nawet od tylnych i wpinamy zaraz obok włącznika przeciwmgielnego tylnego

Kazda viki nawet niewyposażona w halogeny posiada instalacje umożliwiajacą ich podłączenie

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> pozdrawiam

Please login or register to see this quote.

Nie posiada nie posiada każda... moja nie posiadała....

Los szczęścia.

podepne sie do tematu wlasni dzisiaj przyszla mi paczka z halogenami i nie wiem jak je podlaczyc te kostki kolo lamp to mam ale kabli pod miejscem pod wlacznik do halogenow nie mam a obok do przeciwmielnych tylnych sa kabelki pomozcie