Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Mechanizm Szyby Przedniej Skrzypi

Guest mckomp
 Share

Recommended Posts

Guest mckomp

Witam wszystkich. Prosze kolegów o pomoc. Od jakiegoś czasu po fali upałów podczas opuszczania elektrycznej szyby przedniej słychać przerażliwe piski. słychać ewidentnie że to gdzieś w połowie szerokości drzwi lub nawet bliżej krawędzi drzwi. Kiedy szyba idzie do góry jest prawidłowo. Proszę o pomoc chodzi mi o poradę jak pozbtyć się tego pisku ale bez zdejmowania tapicerki drzwi. Ktoś kto rozbierał drzwi wie gdzie znajduje się jakiś prowadnik czy przegub. Mam silikon, smar oliwkę w spraji z długim aplikatorem. Na początku przesmarowałem uszczelki szyb oliwką ale to absolutnie nie pomogło. Prosze o jakieś zdjęcie drzwi bez tapicerki może sam coś dojrzę.

• 11 months later...
Guest buba2275

Jest to oznaka urywjącego się dolnego ramienia. Miałem to samo skrzypiało i nagle trach przy podnoszeniu zgrzewy puściły.

Guest baca_cwaniak
Witam wszystkich. Prosze kolegów o pomoc. Od jakiegoś czasu po fali upałów podczas opuszczania elektrycznej szyby przedniej słychać przerażliwe piski. słychać ewidentnie że to gdzieś w połowie szerokości drzwi lub nawet bliżej krawędzi drzwi. Kiedy szyba idzie do góry jest prawidłowo. Proszę o pomoc chodzi mi o poradę jak pozbtyć się tego pisku ale bez zdejmowania tapicerki drzwi. Ktoś kto rozbierał drzwi wie gdzie znajduje się jakiś prowadnik czy przegub. Mam silikon, smar oliwkę w spraji z długim aplikatorem. Na początku przesmarowałem uszczelki szyb oliwką ale to absolutnie nie pomogło. Prosze o jakieś zdjęcie drzwi bez tapicerki może sam coś dojrzę.

witam

przerabialem to w poniedzialek

skrzypialo az sie blokowala szyba -rozebralem nasmarowalem i dalej bylo to samo ... wiec psiknelem w40 uszczelki drzwi do okola (w rynienki uszczelek) i szyba pedzi jak szalona w gore i w dol bez piskow i oporu :)