Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Popielniczka Się Nie Zamyka

Guest filipek
 Share

Recommended Posts

Guest filipek

MAM PROBLEM: jak kupiłem vikę to popielniczka nie działała na sprężynce jak wymontowałem popielniczkę i uruchomiłem sprężynkę to nie chce się teraz zamykać. jak ją wcisnę to zaraz wysuwa się. nie wiem gdzie szukać problemu?? przejrzałem forum ale jakoś nie znalazłem. miał ktoś taki problem??

Tez sie kiedys z tym meczylem w VB. Caly mechanizm jest dosyc skomplikowany (sprezynki, zebatki, zapadki, brr). U mnie byl taki maly cypelek ulamany wiec i tak nie dalo sie nic zrobic i musialem kupic uzywke i wymienic calosc.

• 1 year later...

Halo. Mam taki sam problem jak kolega z pierwszego postu nie moge zamknac popielniczki. Wymontowalem ja z auta ale nie mam pojecia jak naprawic. Prosze o jakis schemat czy cos co pomoze w naprawie. Z góry dzieki.

Halo. Mam taki sam problem jak kolega z pierwszego postu nie moge zamknac popielniczki. Wymontowalem ja z auta ale nie mam pojecia jak naprawic. Prosze o jakis schemat czy cos co pomoze w naprawie. Z góry dzieki.

Tez sie kiedys z tym meczylem w VB. Caly mechanizm jest dosyc skomplikowany (sprezynki, zebatki, zapadki, brr). U mnie byl taki maly cypelek ulamany wiec i tak nie dalo sie nic zrobic i musialem kupic uzywke i wymienic calosc.

ja też miałem ułamany taki trójkątny cypelek po lewej stronie, on po zamknięciu zahacza o zapadkę i się nie otwiera po ponownym naciśnięciu wykakuje z zapadki i się otwiera więc jak też to masz ułamane to tylko nowa popielniczka Cię uratuje

• 2 weeks later...

Witam

A ja mam inny problem z popielniczką. U mnie zacina się w pozycji zamkniętej i nieraz nie można jej otworzyć. Co może być tego powodem ??

edit:

Problem już znaleziony, okazało się, że element który zwykle sie urywa u mnie się wyrobił i należało mu nadać pierwotny wygląd teraz wszystko działa jak powinno

pozdro

Edited by ufo77