Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Zderzak

Guest c-traxx
 Share

Recommended Posts

Guest c-traxx

Witam!

A wiec musze pomalowac zderzak i odrazu uzupelnik pare brakow (mala dziurke wiejkosci srednicy olowka) zastanawialem sie nad malowaniem go tutaj w uk ale pownie bym usadl na tylek jak bym zaspiewali cene. Doradzcie jak najlepiej to zrobic samemu i czym to zapelnic i wkoncu wygladzic. No i jak najlepiej dobrac kolor farby.

Pozdrawiam

Guest cezar1974

witam,,,kolor farby znajdziesz na tabliczce znamionowej nabitej najczęściej od strony kierowcy na słupku(np,Z147,,,,),,,,,,,

a tak z ciekawosci to tu w irlandii malowanie zderzaka kosztuje 100 euro(u zaprzyjaznionego lakiernika-dobry),,,,,,,

czyli chyba lepiej zrób to sam,,,zawsze taniej(ale bardzo wazne jest aby było dokładnie),,czasami jednak lepiej odżałować parę dukatów i jednak zlecić to fachowcowi,,,,,,,,tak mysle,,

Samemu jak nigdy tego nie robiłeś to lepiej za to się nie łap bo zmarnujesz zderzak i materiały. Farby nie dobiea się po numerach tylko bierzesz np. klapkę wlewu paliwa i na podstawie lakieru z niej dobierasz. Wiadomo, że lakier z czasem blaknie itd. i nie możan dobierać tylko i wyłacznei po numerach bo będzie się różnił. Tak więc odzałuj te pare groszy i zrób to tak, zeby miało ręce i nogi.

pozdro

Dokładnie, zleć to fachowcowi... kiedyś lakierowałem ubytek na drzwiach w moim poprzednim wozie, efekt... tragedia!!! później i tak trzeba było jechać do fachowca i niepotrzebnie zwiększyłem sobie koszta (lakiery i inne duperele gdy robiłem sam + fachowiec który poprawił moją babraninę)

Guest marre

Podlacze sie do tematu i zapytam o czarna listwe pod zderzak z przodu.

Jak ona jest mocowana?

Czy jest ona klejona czy przykrecana ?

EDIT by ZIZ: Szukajka...

Edited by ZIZ

• 1 year later...
Guest kami050

ja chcialbym was zapytac z czego wykonany jest zdrerzak tylny ,chodzi mi o dokladny material gdyz ulamal mi sie jeden zaczep od spodu i chcialbym kupic klej ktory mi to skleii , z gory dzieki za odpowiedz