Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Vb Msdesign By Woocash

WOOCASH
 Share

Recommended Posts

Czas na przedstawienie mojej VB.

Kupiłem Ją w marcu 2006. Przyjechała za Szwajcarii.

Krótki opis:

Marka:

Opel

Model:

Vectra B

Rok produkcji:

1996

Kolor:

Czarny (a raczej grafitowy metalik)

Silnik:

2.0 16V (X20XEV)

Wersja wyposażenia:

GT

Tuning:

- Paniet ospoilerowania firmy Ms Design

- sprężyny obniżajace firmy Eibach (-30mm)

Tak wyglądała jak Ją kupiłem:

100ru.jpg

b56bd378737b8c9f.jpg

Poważne zmiany zaczęły sie po pewnej przygodzie 13-tego w piątek :angry:mellow.gif wtedy to zastałem taki widok:

image0046tr9.jpg

A oto lista zmian które dokonałem w moim autku od momentu zakupu:

SILNIK

- odchudzone koło zamachowe (-2,6kg)

- wkładka filtra powietrza K&N

NADWOZIE:

- nowy Czarny lakier na całym nadwoziu

- lampy poliftowe w wersji Black

- grill od wersji i500 (+ chromowana ramka)

- gratka firmy Fabio w zderzaku przednim

- wydłużona maska i błotniki (bad look)

- kierunkowskazy w lusterkach (neony o średnicy 3mm)

- usunięte z przednich błotników kierunkowskazy

- chromowane klamki zewnętrzne

- chromowana listwa na tylnej klapie

- usunięta lampka z tylnego zderzaka (podświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej zamontowane w listwie

chromowanej nad tablicą)

- felgi 17"x8" ET35 firmy TSW model VX1 polerowane i malowane na czarny mat (+ nowe opony Nexen N3000 215/45/17)

- pomalowane na czerwono zaciski hamulcowe

WNĘTRZE

- zmiana koloru podświetlenia na biały (zegary, komputer, sterowanie nawiewami, lampki oświetlające

kabinę, bagażnik i schowek oraz lampki w drzwiach)

- polakierowane na kolor nadwozia elementy wnętrza (te które są w kolorze tytanowym w wersji sport)

- dyskretnie zamontowane CB radio

CAR AUDIO

- wytłumione wszystkie drzwi oraz podłoga bagażnika

- subwoofer 2x Pioneer Tsw-304C (2x 600W)

- wzmacniacz Boschmann 1ch x 700W przy 2Ohm.

A oto efekty dotychczasowych przeróbek:

dsc213zg6.jpg

dsc3gm1.jpg

dsc7ji2.jpg

dsc6ov6.jpg

dsc15rv7.jpg

dsc158jd3.jpg

dsc199oe6.jpg

i wiele wiele innych fotek, które robiłem podczas narodzin mojej "gwiazdy", a nie sposób ich wszystkich tu umieścić. smile.gif

PLANY:

- hmm... zbyt dużo ich jest aby sie tu rozpisywać. Mam nadzieje że na następny zlot zdąże. smile.gif

Edited by WOOCASH

No nareszcie kurde! :D Jestem pierwszy który skomentuje...baaaaardzo mi sie podoba, mam nadzieje że niedlugo zobacze na zywo a Ty niedługo zobaczysz moja po modernizacji :D Pozdrawiam!

Ale zaraz zaraz a gdzie wiecej fotek ;-(

"polakierowane na kolor nadwozia elementy wnętrza (te które są w kolorze tytanowym w wersji sport"

chodzby to...

Edited by mszakal

Ogolem piekny lakier, ale auto zupelnie nie w moim guscie - malujac znaczki na czarno a zostawiajac chrom listwy popsules efekt. No i ten spojler.. za wklad kasy i pracy naleza sie brawa, ale.. no fakt kazdy ma swoj gust ;)

Woocash chyba ja wiem jak sie chłopaku poświeciłeś .

pracujesz obok mnie i nie raz widziałem jak piechochodem do roboty od busa maszerowaleś.

Moim zdaniem najładniejsza, najgustowniejsza vectra. ktora swoim designem i drobiazgami odznacza sie od każdej innej.

opłacało się poświęcić czas, pieniądze i nerwy.

gratuluje fantastycznego efektu

ps. tylko prosze troche ciszej odjeżdzać z roboty :D

Guest m4rcin

Naprawdę ładnie iz gustem zrobiona Vectra. Rzadko zdarza się żeby przeprowadzając tyle zmian nie zepsuć i nie zwieśniaczyć auta. Gratuluję!!!!!

Ja bym jeszcze delikatnie przyciemnił wszystkie szybkie i nic więcej z zewnątrz nie zmieniał!!!

No wkońcu zamieściłeś fotki. Już nie mogłem się doczekać. Super furka !!!! Mam nadzieje, że następne pomysły są równie ciekawe ;) Pozdrawiam

Edited by slboss

W końcu najłądniejszaa VB na minionym zlocie VKP :)

Nom i zasłużenie... Efekt zmian powala na kolana ;) Naprawdę najładniejsza i niepowtarzalna VB w Polsce, zrobiona z gustem i ze smakiem. Te chromy bardzo ładnie, pasują do tego koloru i całości, profesjonalny Badlook, ciekawy patent z kierunkami ;) No i wreszcie wymarzone felgi i także ogrom pracy włożony w wypolerowanie. Ogólne widać że w auto włożone zostało mnóstwo pracy, wysiłku, cierpliwości i poświęcenia. Co tu dużo mówić ROBI WRAŻENIE ;)

Pozdrawiam

Ładna, ładna aczkolwiek tak jak ktoś tu już powiedział czarne znaczki i chromy trochę się kłócą, ja bym raczej dał chromowana znaczki i by było git, lub po prostu wyrzucić chromy i tyle, myslę żę do Vectry nie za bardzo one pasują. Bardzo ładne fele, rozmiar jedyny słuszny :D .

Co do reszty to ładnie i ze smakiem, spojlery delikatne nie wyróżnia sie w tłumie za bardzo.

Gratuluję, i powodzenia w dalszych modyfikacjach.

Edited by benjamin

bardzo ladna viki , zrobiona ze smakiem , chromiki pasują idealnie ,znaczek chromowany i bedzie super :)

pozdro

Piękna! Chrom mistrzowski. W końcu można powiedzieć:

"Well uh-huh, well uh-huh girl I'm parked outside

And you know that it's sittin on chrome, chrome (uh-huh)"

jak to było w pewnej song.

Guest Laser

No coz :) Na zywo widzialem i rzeczywiscie to jest to ... jednak tak jak poprzednicy, chromy bym wywalil ( a przynajmniej to nad tablica rejestracyjna - domyslam sie ze mialo to stanowic jakis element nawiazujacy do ramki grilla, etc ) i wstawil zwykly znaczek Opla na przod co by go troszke rozjasnic :)

autko jest bardzo ładne, zdjęcia nie oddają efektu takiego jak widzi sie je na żywo,

co do chromu na klamkach to jest już kwestia gustu oglądającego, najważniejsze, że nie psuje całości.

Moim zdaniem jest to jeden z najlepiej zrobionych badlook jaki widziałem.

Badlook rewelacyjny!! Moim skromnym zdaniem jedyna opcja jaka wchodzi w gre w VB i niestety najdrozsza bo az 3 elementy do lakierowania. Za cholere nie wiem czemu opel od poczatku tak nie puszczal Vectry - zachcialo im sie wycinania maski i blotnikow :-/ I co jak co ale akcenty w postaci chromowanych dodatkow sa wskazane przy ciemnym (czyt. czarnym) tle - zdecydowanie tu pasuja no moze poza listwa na klapie ;) ale klamki OK.

Teraz poprosze jeszcze o foty juz umytej fury i w wiekszej rozdzielczosci :D

-> swiezutki lakier i grozny badlook sa najlepszymi elementami tej Viki. tak, jak wczesniej koledzy zauwazyli - chrom kloci sie z polakierowanymi na czarno znaczkami. jesli juz isc w strone chromu to bez takich udziwnien. lepszym wyjsciem byloby juz calkowite zdemontowanie znaczkow.

felgi robia wrazenie, jednak w moim odczuciu to tak jak z niektorymi kobietami - z daleka piekne, a z bliska dalekie od piekna. wg. mnie ramiona za bardzo wystaja z obrysu co psuje caly efekt z bliska.

pytanie - z jakiej palety kolorow korzystales dobierajac lakier dla Viki?

Obserwowałem Twoją furę długoooo. Efekt kapitalny. Gratulacje!

Mógłbym tak jeszcze długo. Reasumując: jest prawie tak śliczna jak moja ;)

Chrom w końcu robił też Irmscher, i np. to co jest na klapie bagażnika - to taki Irmscher.

Zresztą Irmscher robi też Signum, np. całe lusterka w chromie. Moim zdaniem kozacko wygląda.