Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Iso Fix

Guest Sauron
 Share

Recommended Posts

Guest Sauron

Witam

Mam drobne pytanie. Czy wszystkie vectry c mają punkty montażowe do iso fix'a czy mi się wydaje że mam zaczepy pod siedzeniem czy też w oparciu?

dodam vectra c 2.0 DTH z 2003 r. :D -- sedan

Edited by Sauron

Guest Sauron
W 2003 zadna vectra nie miala w standardzie mocowan isofix.....

hm dziwne wydaje mi się że tak jakbym miał zaczepy jak włożę rękę między siedzisko a oparcie? Może masz zdjęcia jak to wygląda?

• 5 weeks later...
W 2003 zadna vectra nie miala w standardzie mocowan isofix.....

ale może za dopłatą

a u mnie jest czy nie??

bo te zaczepy wyglądają jak w poprzednim samochodzie tylko tam miałem metki na fotelach "isofix", a w viki metek nie ma.

dsc07713bf3.jpg

dsc07714tj6.jpg

To mi wyglada na isofix tylko robione przez kazachskiego kowala....

konkretnie mecenasie tak czy nie?

aso twierdzi że tak, ale już drugie aso twierdzi że nie, na 8 aso 6:2 że mam :D

konkretnie mecenasie tak czy nie?

aso twierdzi że tak, ale już drugie aso twierdzi że nie, na 8 aso 6:2 że mam :D

He, he...może 9 ASO będzie miało fotelik ISOFIX i da radę przymierzyć...kto szuka nie błądzi ;) a w instrukcji nie ma jakiś fotek przedstawiających mocowania ISOFIX...pewnie nie bo byś nas nie pytał ;)

He, he...może 9 ASO będzie miało fotelik ISOFIX i da radę przymierzyć...kto szuka nie błądzi ;) a w instrukcji nie ma jakiś fotek przedstawiających mocowania ISOFIX...pewnie nie bo byś nas nie pytał ;)

muszę kupić na dniach, z isofixem jest tylko 2 stówki droższy, a wiadomo że bezpieczniejszy, wolałbym żeby isofix był, bo jak nie to może trzeba zmienić auto :D

Wyglada na isofix ale rygielkow irmschera na szali bym nie postawil.....jedz do sklepu i przymierz czy klika i lapie zatrzaski....

Guest 6795_1456163551

w caravanie mocowania wyglądają trochę inaczej

serwis twierdził, że nie mam isofixu, dopiero przy sprzątaniu samochodu znalazłem "druty" za kanapą :-)

Skad wiesz ze to isofix ?!

mądra głowa mi powiedziałą

jakie auto vectra c gts 2003

jaka wersja elegance

jaka tapicerka półskórzana

na 90 % powinny być 4 uchwyty dwa po lewej dwa po prawej, z regóły isofix ma prowadnice na obrazku nr 2

isofix_idea.jpg

ale nasze vectry tego nie mają, nie wie dlaczego gm tego nie montuje, i powiedział że na 100 % nie mam metek wszytych w fotele z napisem "isofix", bo opel tego nie robił na początku,

wychodzi więc że MAM :D

Guest Callun

Jeżeli te metalowe mocowania ze zdjęcia Marcina to ISO Fix, to są też u mnie na obu tylnych siedzeniach, choć skórzanej tapicerki nie mam. Może nawet kiedyś ten ISO Fix się przyda :)

Guest mike
a możecie zobaczyć czy u Was są takie zaczepy

VC '02, są w obu tylnych siedzeniach

te zaczepy to w 100% Isofix, dziś nabyłem dla swojego synka fotelik Romer Safefix Plus, montowany właśnie w zaczepy Isofix, jest już zainstalowany w aucie i pasuje idealnie, prowadnice oznaczone nr. 2 na rysunku w poście 'marcinawalasa' były na wyposażeniu fotelika

Guest Sauron
Jeżeli te metalowe mocowania ze zdjęcia Marcina to ISO Fix, to są też u mnie na obu tylnych siedzeniach, choć skórzanej tapicerki nie mam. Może nawet kiedyś ten ISO Fix się przyda :)

Ja mam takie same mocowania jak u Marcian -- so man mam ten iso czy tez tylko fix że mam :blink:

Guest Callun
Ja mam takie same mocowania jak u Marcian -- so man mam ten iso czy tez tylko fix że mam :blink:

Skoro Mike napisał, że przetestował te mocowania i fotelik z ISOFIX pasuje, więc wszyscy go mamy.

• 2 weeks later...
kupiłem już fotelik z isofixem, PASUJE.

więc kto ma zaczepy takie jak ja, to ma isofixa

Jakieś prowadnice (nr2) były w komplecie z fotelikiem?

• 4 years later...