Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Czarna Listwa Zderzaka

urk
 Share

Recommended Posts

Cześć Panowie i Panie.

Jestem w trakcie likwidacji szkody z AC i rzeczoznawca upiera się że czarna listwa przedniego zderzaka jest wymienna. Cos mi sie jednak zdaje że jest to część dostepna razem ze zderzakiem.

Jak jest naprawdę?

Pzdr

[Listwy sa tylko razem ze zderzakiem :excl: Przeciez sa zespawane/zgrzane :excl:

Ktore to bandyckie ubezpieczenie zatrudnia takiego nieziemskiego cymbala? :angry:

Tu masz dowody, zebys sie mogl klocic:

Zderzak przed liftem bez halogenow = 14 00 164 = 978,85 zl netto = 1.194,20 zl brutto

Zderzak przed liftem z halogenami = 14 00 165 = 864,09 zl netto = 1.054,19 zl brutto

gniazdonf6.jpg

Edited by weutec

Dzieki

A chodzi o PTU

A + juz Ci dodałem za super szbka odpowiedź :-)

Edited by urk

To milo mi bardzo i dzieki za pomocnika :blush:

PTU - nie damy sie wylolowac zadnym oszustom bo jestesmy po prostu za dobrzy :)

Guest sledziu

MI tak samo wyliczyli, a ta listwa jest ściagana jak się okazało, jest zgrzewana i na zatrzaski ale jest wymienialna ( moja była z tyłu ściagana podczas remontu i spasowywana jeszcze raz), kiedyś w ASo mieli ale teraz juz tego się nie kupi. Próbuj walczyć z dziadami ale jak znam ich złodziejskie praktykido wyceny wrzuca CI zderzak zamiennik o wartości 300 zł jak było w moim przypadku. Zderzak bodajże firmy polcar czy jakos tak.

Listwę można ściągnąć i założyć ale nie dostaniesz jej osobno w żadnym sklepie. Na szrocie można szukać. Sam to przerabiałem. Potrzebowałem właśnie taką w mojej pierwszej Viki. Na szrocie wymontowałem ze zderzaka. Dobry dwuskładnikowy klej i wszystko załatwione.

• 5 months later...

mozesz dac namiary na ten dobry klej?

bo mi sie odkleila i troche wychodzi :(

Listwę można ściągnąć i założyć ale nie dostaniesz jej osobno w żadnym sklepie. Na szrocie można szukać. Sam to przerabiałem. Potrzebowałem właśnie taką w mojej pierwszej Viki. Na szrocie wymontowałem ze zderzaka. Dobry dwuskładnikowy klej i wszystko załatwione.

mozesz dac namiary na ten dobry klej?

bo mi sie odkleila i troche wychodzi :(

Witam.

Dobry klej 2-skł. to nasz polski Distal. 2 wersje Distal i Distal Rapid (szybciej wiąże)

pzdr.