Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Skórzane Fotele

Guest ronald10
 Share

Recommended Posts

Guest ronald10

Witam. Czy ma ktoś może namiary na dobrego tapicera który mógłby obszyć środki foteli w vc skórą? Głównie chodzi o śląsk i opolskie.

rozwin swoja mysl Piotrze.

ja cale zycie mialem skory, a teraz GTS i szczerze chce miec znowu pelne skory

Skórę bardzo lubię. Jako kurtkę, fotele w domu (zapach) ale w aucie w lecie (doświadczenia wczorajsze) przy sprawnie działającej klimatyzacji nie za bardzo. Nie lubię gdy wsadając do nagrzanego auta skóra parzy, a potem się po niej ślizgam. Na dodatek mam wrażenie, że mniej szlachetna część moich pleców klei mi się do niej. Nie, dziękuję. Mam skórzane fotele w Smarcie i tam jest bardzo podobnie. Ja dziękuję. Zamawiać nie będę.

Może dodam kilka słów od siebie, wczoraj oglądałem (znów) Antare i tym razem byla dość ciekawa brązowa skóra, fakt że ekologiczna jak to już Opel robi, ale byla ok, potem wsiadłem do X-type'a i tam była tragedia, skóra jasna ale co z tego, w dotyku porażka, strasznie ślizga. Powiedziałem o tym odczuciu w jaguarze sprzedawcy a on mi na to że nie ma co wymagać od najtańszego x-type'a :) Obok Jaguara był Range Rover, tam już byla bajka, skóra jak w domu, jasna miła w dotyku tapicerka, a poza tym autko bajka, może nie jest mistrzem przestronności ale po kilkunastu minutach w środku kupiłbym takie auto ;) Może za pare lat...

Najlepsze fotele widzialem w OPC ori'ego. Kubelki skorzane recaro, cala mozliwa regulacja elektryczna, nawet wysuwane podpurki pod uda. Oczywiscie podgrzewane i chyba wentylowane.

Kalixt jak juz brac OPC to tylko taka wersje jak ma ori. Musze przyznac, ze na zywo mi sie podobala.

68fd5c367e0415a2.jpg

Edited by Kali

YES !

Dozylem tej chwili ! Kali cos chwali !!

U mnie tez sa wysuwane podpurki na uda ...tzn jest to samo tylko polskora.....faktycznie przyznam, ze te sa fajniejsze....

Kali masz jeszcze jakies fotki ? Bo na VU umiescili na serwerze dla klubowiczow i d***...

Guest Pawnick
Najlepsze fotele widzialem w OPC ori'ego. Kubelki skorzane recaro, cala mozliwa regulacja elektryczna, nawet wysuwane podpurki pod uda. Oczywiscie podgrzewane i chyba wentylowane.

Kalixt jak juz brac OPC to tylko taka wersje jak ma ori. Musze przyznac, ze na zywo mi sie podobala.

68fd5c367e0415a2.jpg

jeżeli to jest wentylowane to ja jestem damskim krawcem :P

a skórka już wytarta po boczkach nieco...

Edited by Pawnick

Zauwazyl rygielki ! Yes ! O tym wlasnie pisalem z Shaqalem ! Moze miec i fotele wentylowane-pierdziane, felgi 20 ale bez rygielkow to tylko nedzny zlom !!

Guest Truman
Może dodam kilka słów od siebie, wczoraj oglądałem (znów) Antare i tym razem byla dość ciekawa brązowa skóra,

Shaqal.... Ty to sie niezle do dej Antary przymierzasz :)

Shaqal z ta Antara to jak Kali z OPC.....gada i gada, ze syf i beznadzieja a tak naprawde plonie ogniem milosci i wciaz mu sie sni i sni i zasnac nie moze....

Kto sie czubi ten sie lubi.....

:lol:

Shaqal z ta Antara to jak Kali z OPC.....gada i gada, ze syf i beznadzieja a tak naprawde plonie ogniem milosci i wciaz mu sie sni i sni i zasnac nie moze....

Kto sie czubi ten sie lubi.....

:lol:

i rygielków, śrub irmiego już też nakupował więcej czyt. do antary :P:D

Taaaaaa........ze niby nie wiadomo kiedy sie przydadza itp......

Kazdy dobrze wie kto to Szakal - przebiegly lis, ktory nie wiadomo kiedy zaatakuje....

PS: Ja tez jestem zakochany z Antarze....szkoda, ze diesel 150 koni w cosmo kosztuje 145 tysi.... :blink:

Shaqal.... Ty to sie niezle do dej Antary przymierzasz

Jak spacerujesz po Galerii handlowej i miła blondynka zaprasza Cię w kierunku Antary to nie będę odmawiał :P

Kazdy dobrze wie kto to Szakal - przebiegly lis, ktory nie wiadomo kiedy zaatakuje....

Jasna sprawa ;)

PS: Ja tez jestem zakochany z Antarze....szkoda, ze diesel 150 koni w cosmo kosztuje 145 tysi....

To jest główny powód dla którego na pewno nie kupiłbym Antary, wolałbym płacić co miesiąc w leasingu 4000zł za Range Rovera niz 2000zł za Antarę.

Edited by shaqal

Protestuje !! Do tej pory nie zrobilem zadnego bledu !! A podporki przez u napisal Kali a ja sie zasugerowalem !! Prosze o wypisanie mnie z listy !!

Guest 2 fast 2 furious
Skórę bardzo lubię. Jako kurtkę, fotele w domu (zapach) ale w aucie w lecie (doświadczenia wczorajsze) przy sprawnie działającej klimatyzacji nie za bardzo. Nie lubię gdy wsadając do nagrzanego auta skóra parzy, a potem się po niej ślizgam. Na dodatek mam wrażenie, że mniej szlachetna część moich pleców klei mi się do niej. Nie, dziękuję. Mam skórzane fotele w Smarcie i tam jest bardzo podobnie. Ja dziękuję. Zamawiać nie będę.

To ciekawe bo moja ekologiczna, wentylowana skorka ani nie parzy ani sie nie slizga...zdrzadz nam coz to za suto obeszlo sie tak bezlitosnie z Twoim szanownym tylkiem B)

68fd5c367e0415a2.jpg

Jesli to sa wentylowane fotele to ja kocham renowki i glosuje na SLD.....to jakas bieda wersja sportowa B) bez wentylacji no i bez elektryki :rolleyes:B)

Edited by 2 fast 2 furious