Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Tapicerka,siedzenia Z Gts'a Do Sedana??

Guest DymuśTI
 Share

Recommended Posts

Guest DymuśTI

Witam serdecznie. Tak jak w temacie napisalem. Chciałbym przełożyć tzn. kupić cały środek z GTS'a i przełożyć do Sedanika Wersja Elegance. Bardzo podobaja mi sie siedzienia pół skórzane. Mam obawy,że tylna kanapa i boczki mogą być inne niż w sedanie! Czy ktoś już takie przekładki robił i może się wypowiedzieć w tym temacie ??

Pozdrawiam DymuśTI Wwa

Edited by DymuśTI

Można przełożyć, ale chyba łatwiej całe fotele niż same tapicerki, przełożenie poduszek to też nie jest bardzo trudna sprawa.

Tylko nie wiem czy warto robić coś takiego??? Za jakieś 4 tysiące w Łochocinie obszyją Ci cały środek prawdziwą skórą, więc sprawa jest do przemyślenia.

Guest DymuśTI

Kiedyś widziałem ogłoszenie w znanym nam bardzo portalu aukcyjnym taką aukcje "Sprzedam cały środek od GTS-a" siedzienia przód,kanapa oraz wszystkie boczki. I dlatego zadałem takie pytanie na forum. Czy pasuje tylna kanapa z GTS-a do Sedana oraz tylne boczki (tapicerka drzwi)! Obszywanie nie wchodzi w gre, skórą. Bardzo podobają mi się siedzonka (kubełkowe z trzymaniem bocznym) z GTSa :)

Pozdrawiam

• 4 months later...
Guest DymuśTI

A więc zakupiłem siedzonka z GTS'a. I chciałbym się poradzic jak przełożyć boczne airbagi ???? Za co muszę się wziąć najpierw ???? Prosiłbym o delikatną pomoc ;)

A więc zakupiłem siedzonka z GTS'a. I chciałbym się poradzic jak przełożyć boczne airbagi ???? Za co muszę się wziąć najpierw ???? Prosiłbym o delikatną pomoc ;)

nie rób tego na włączonym zapłonie :D;)

Guest karciu
nie rób tego na włączonym zapłonie :D;)

na podlaczonym akumulatorze tez nie rob:)

A na serio:

Odlacz akumulator, zapewne bedziesz robil to na wyciagnietym fotelu wiec nie pomijam temat rozlaczania kabli.

Popatrz na tylna tapicerke fotela przedniego, na samym dole ma diwe gumki z zaczepami - jak w bandazu elastycznym, naciagnij i odepnij, tylna scianka bedzie sama odchodzic, po bokach jest w plastikowych prowadnicach. W polowie i na gorze tez sa takie gumki - wyciagnij je. masz teraz dostep do srodka fotela - tam w srodku, bo lekkim odgieciu pianki, bedziesz mial dostep do 3 nakretek z poduszki, chyba klucz 8 i 10 - odkrecasz, wyciagasz pomaranczowy kabelek z szybkozlaczka z poduszki, wkladasz do nowej, skrecasz, zakladasz. Calosc zabierka okolo 15 minut roboty.

powodzenia!

• 1 year later...
  • 3 years later...

Mam pytanko. Czym rozni sie kamapa VC Kombi i np hatchback czy sedan? przednie fotele sa takie same chyba tak? A tylknia kanapa nie pasuje z 1 do 2? czym sie rozni?

Mam pytanko. Czym rozni sie kamapa VC Kombi i np hatchback czy sedan? przednie fotele sa takie same chyba tak? A tylknia kanapa nie pasuje z 1 do 2? czym sie rozni?

różni się kanapa tył sedan od HB/kombi, inny jest sposób zamykania oparć, w sedania z tylnej półki wystają bolce które wchodzą do oparć, w HB i kombi z racji tego że w HB unosi się półka a w kombi jej nie ma zamykanie jest w boku oparć.

Hatchback to Signum, kolego...

Nadwozie Vectry w wersji 5-cio drzwiowej, może być GTS to liftback...

Niemniej fotele i kanapy jeśli idzie o tył różnią się zdecydowania o czym poinformował także Buluś...

http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/148411-srodek-bi-xeony-vc-kombi/page__gopid__1824702entry1824702 Czy te fotele podejda do VC z 2004 roku? one sa z polifta a ja mam przedlifta. obydwa nadwozia Combi. szybko potrzebuje odpowiedzi

• 2 months later...

witam, Podepne sie pod temat. To jak jest z tymi siedzeniami i kanapą tylną. Bedzię ona pasować z hatchback do sedana? i czy jest jakaś zalezność między europejskimi a angielskimi siedzeniami?

witam, Podepne sie pod temat. To jak jest z tymi siedzeniami i kanapą tylną. Bedzię ona pasować z hatchback do sedana? i czy jest jakaś zalezność między europejskimi a angielskimi siedzeniami?

Napisałem parę postów wyżej, że kanapa tyl z HB nie pasuje do sedana ! Trzeba przekładać całą tapicerkę oparć, przeszywać narożniki, a siedzisko nie będzie idealnie pasowane.. więc po co kolejny raz o to pytać

• 2 years later...

Napisałem parę postów wyżej, że kanapa tyl z HB nie pasuje do sedana ! Trzeba przekładać całą tapicerkę oparć, przeszywać narożniki, a siedzisko nie będzie idealnie pasowane.. więc po co kolejny raz o to pytać

A kanapa HB pasuje do kombi? Boczki też pasuja czy raczej nie?

• 2 weeks later...

Panowie ale po co zmieniać tylnią kanapę w sedanie kto tam siedzi przecież nie Wy a najważniejszy jest komfort z przodu prawda?

• 1 year later...

hmm nie bardzo rozumie co w tylnej kanapie nie pasuje morze załączę obrazek i proszę o objaśnienie :) z góry :ok:

21kjrb4.jpg

ok już wiem widziałem dziś u kumpla w hb kiszka.... :unsure:

• 5 weeks later...

Co masz na myśli - chodzi Ci o gąbkę z tapicerką? Nie będzie pasować, bo w MC masz wysuwaną część podudzia.

Koledzy bo nie znalazłem odpowiedniego tematu więc podepnę się pod ten.

Czy wkład siedziska do fotela kierowcy multicontour pasuję od innego fotela?

Zagadaj do kolegi : Stavi, jest świeżo po podobnym zabiegu, przekładki siedzeń z GTSa do Sedana, ale może coś przy okazji pomoże

Edited by Crazy