Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Nowa Vectra

vectraA1992
 Share

Recommended Posts

Onet podaje, że nowa Vectra - a właściwie Insignia pojawi się już w 2008 roku. Moim zdaniem prezentuje się całkiem fajnie, ale:

1. Po co zmiana nazwy?

2. Czy przypadkiem trochę nie przedwcześnie?

http://moto.onet.pl/1405923,2243,artykul.html

Nie przepadam za znaczkiem ''Vauxhall'' przez co ten duży grill mi się nie widzi... Tył mi przypomina Chrysler ogólnie całe auto mi się z nim kojaży chyba dlatego, że wydaje się masywne.

Ciekawe jak będzie wyglądać kombi :blink::blink: Jak kupie to zedrę znaczek "insignia" i przykleje VECTRA

i będzie OK . :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

W opcji będzie można zamówić napęd na cztery koła przygotowany przez firmę Haldex

Wreszcie :):lol::lol::lol::lol::lol::lol::):):)

No całkiem całkiem to wygląda, tylko ten tył tak jakoś... Jak przydepnięty, jakby bardziej po luku szedł nad tylnymi drzwiami to miodność by większa była.

Ale jest całkiem fajnie - popatrzcie zresztą na róznicę pomiędzy VB a VC, widać że praktycznie od zera zaczęli projektowanie (między VA i VB jeszcze są podobieństwa).

Ale i tak po lifcie pewnie dopiero będzie ślicznie :)

Guest akurnik

Przód - Cadillac (te nowe) (do bani)

Tył - do bani

Nazwa - do bani.

Jak już jest coś dobrego (wreszcie) to zawsze muszą coś zepsuć...

Co tam wygląd ja tam czekam na te 296 bhp z 2.8 biturbo i 4wd. :D :D :D

Edited by Viper

Guest NoLu

Pożyjemy - zobaczymy. Wszystko może się jeszcze zmienić - z jednym się jednak zgadzam jak narazie to tył ma ochydny. :P

Guest Czołgista

Nowe bywa często trudne do zaakceptowania :D Ale czy będziemy mieli wybór ?? Chyba nie , pewnie z czasem nawet zacznie nam się podobać , ja powiem tylko tak : jak pierwszy raz zobaczyłem te zdjęcia to nie za bardzo mi sę podobało , ale jak je widzę już 6 raz to patrzę łaskawszym okiem , ciekawe co będzie jak będę oglądał codziennie na ulicy ???

A teraz trochę z mojej samochodowej histori :

Jak wchodziła vectra B to ja jeździłem vectrą a i ta now wogóle mi się nie podobała , ale po 2 latach zaczeła mi się podobać co zaowocowało zakupem "B". Natomiast przyznam że cetka podobała mi się odrazu i w końcu właśnie kupiłem cetkę w innej odsłonie -- signum.

Ze mna było trochę inaczej. Jak wchodziła VA, to uważałem ją za niezły i solidny samochód, który ewentualnie można by kupić, ale bez zachwytów. Jak weszła VB, to od razu mi się spodobała. Sedan wydawał mi się wręcz kwintesencją tego jak powinien wyglądać samochód. Do VC przyzwyczajałem się stopniowo. Na początku wydawała mi się taka 'kluchowata'. Wpisywała się tym w trend jaki zapanował po 2000 roku a który wcale mi się nie podobał. Dziś przyzwyczaiłem się do VC na tyle, że nawet mógłbym rozważyć jej kupno. Ale wszystko w swoim czasie: była VA, jest VB. Kiedyś może będzie VC.

• 2 weeks later...

Nie ma to jak VB dla mnie to juz jest kultowy model wsród Vectr :D

Va oczywiscie tez sa zrobione z klasa... na VC moze kiedys zmienie... ale ta nowa to krótko mówiąc PATOLOGIA !! :blink:

• 2 weeks later...
Guest zebda

No to teraz Panowie zabawili sie Photoshopem i wyszlo im cos takiego...

opve21_465af18b92108.jpg

opve51_465af18bb29de.jpg

Ten przod jakos tak Passatem zalatuje, a tyl podobny zupelnie do niczego...

Eeeee....nie ma co gdybac tylko trzeba czekac....wtedy jak jeden maz oddajemy zlomy vc na przemial i odbieramy nowki vd z 4x4 !