Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Tłumik Km Malon Vectra B - Dedykowany !

Guest OchMan
 Share

Recommended Posts

Guest OchMan

Poniewaz konczy mi sie tlumik koncowy (przegnite juz 2 warstwy blachy wisza sobie od dolu a 3 juz ledwo zipie) to wyszukalem sobie oferte na allegro i spodobal mi sie taki tlumik:

1. Malone - wygladal fajnie

2. Polmostrow - prawie identyczny z oryginalnym

3.oryginalny uzywany - nie wiadomo ile pociagnie.

Prosze osoby znajace tamat o porade.

Edited by OchMan

Guest MrSpike
Panowie tak sie zastanawiam czy będzie jakaś różnica w dźwięku, bo widzę że OchMan ma dieselka?!

nie bedzie roznicy. nie bedzie mruczal, nie bedzie ryczal, nic nie bedzie robil :) ktos z vu ostatnio w dieslu montowal km i nie zauwazyl roznicy... zasadniczo w dieslu to ostatni tlumik jest niepotrzebny. wystarczyla by rura od srodkowego.

Tak więc myślę że dla OchMana nie warto inwestować w tłumik KM bo nie będzie żadnej różnicy, moim zdaniem kup sobie Oryginalny plus jakąś końcówkę czy cuś, chyba że łączna cena będzie podobna!

Co innego mszakal u ciebie pewnie będzie słychać różnice!

Guest OchMan
Ochman podjedz do nich można założyc posłuchac spokojnie wybrać

http://www.kalinski.pl/

dzieki za info, musze pomyslec o podjechaniu ;)

Mi tak naprawde zalezy na wygladzie tego tlumika bardziej niz na jego glosnosci, bo nie lubie byc slyszanym a nie widzianym ;)

nie bedzie roznicy. nie bedzie mruczal, nie bedzie ryczal, nic nie bedzie robil :) ktos z vu ostatnio w dieslu montowal km i nie zauwazyl roznicy... zasadniczo w dieslu to ostatni tlumik jest niepotrzebny. wystarczyla by rura od srodkowego.

Mi zalezy tylko na wygladzie, ma efektowne koncowki i caly jest super czany mat, skomponuje sie z moim czarnym nadwoziem idealnie ;)

dzieki za info, musze pomyslec o podjechaniu ;)

Mi tak naprawde zalezy na wygladzie tego tlumika bardziej niz na jego glosnosci, bo nie lubie byc slyszanym a nie widzianym ;)

Mi zalezy tylko na wygladzie, ma efektowne koncowki i caly jest super czany mat, skomponuje sie z moim czarnym nadwoziem idealnie ;)

Chyba że tak, jeżeli tak na to patrzeć to wybrałbym KM tylko z inna koncówką!

Właśnie ja też nie chiałbym zeby mnie było slychać z kilometra, mam nadzieje ze nie bedzie glosny u mnie? Jak myslicie?

• 2 weeks later...
Guest cezar1974

witam,,,odnosnie tłumika malon dedykowanego do vectry,,,ja dzis zalozyłem takowy i(a wczesniej miałem tez malona ale typowo sportowy i byl głośny i to nie tylko na zewnątrz),,tak więc po zmianie tłumika w kabinie zrobilo się cuchutko i przyjemnie a na zewnątrz przyjemnie mruczy :) ,,tak więc polecam dla tych co lubią komfort i ładny wygląd :) (mi sie podoba),,,oto fotka,, http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01670e568a153942.html