Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Twin Audio System

marcinwalas
 Share

Recommended Posts

Bleeee....a po co Ci to ? Ile razy bedzie ktos z tylu siedzial i sluchal sobie przez sluchawki muzyke....u mnie prawdopodobienstwo tego wyniosloby 1:kwadryliona

czy ktoś wie może, jak to zamontować, ?

u mnie pod zapalniczką, jet wolna wtyczka, prawdopodobnie pod ten system

Ja wiem :P . Prawdopodobnie masz to co trzeba. Ale może to być także wtyczka (są dwie: jedna chyba żólta a druga zielona) od włączników ogrzewania tylnych siedzeń. U mnie są wtyczki od ogrzewania ale nie ma niestety od TA.

A może masz to i to :mellow:

Ile ta wtyczka ma kabelków? Wtyczka od TA powinna mieć 9 pinów.

Edited by Tadzio

Ja wiem :P . Prawdopodobnie masz to co trzeba. Ale może to być także wtyczka (są dwie: jedna chyba żólta a druga zielona) od włączników ogrzewania tylnych siedzeń. U mnie są wtyczki od ogrzewania ale nie ma niestety od TA.

Jest cos czego nie rozkreciles? :)

Jest cos czego nie rozkreciles? :)

A pewnie :D

Dużo jeszcze zostało :lol:

O TA wiem bo sam się interesowałem. Zreszta przy okazji ogrzewania foteli troche informacji wpadło na ten temat.

Shaqal ma TA. Może rozkręci i cos podpowie???

Nie zamiarzam nic rozkręcać :D Twin Audio nie mam, niestety, ale serwis miał cos na początku wykombinować w tej sprawie i cisza.... Powiedzli mi, że mieli klienta, który kazał im to wymontować TA z Signum. Na razie z tyłu jest dvd więc TA raczej nie potrzebny już.

Nie mam pewności, ale może to nie pasować do każdego radia w Vectrach, szczególnie do modeli przedliftem wewnętrznym....

dwie wtyczki po 6 pinów(ale 5 kabelków) brązowa i żółta- to pewnie te siedzenia grzane

dwie wtyczki po 6 pinów(ale 5 kabelków) brązowa i żółta- to pewnie te siedzenia grzane

To sory gregory - od grzania :P niestety. Standard znaczy.

Guest danowek

Ma to samo. TA wcisneli mi z autem, bo o niego nie prosiłem. Ten model tak miał. I jeszcze pies z kulawa nogą z niego nie korzystał. Wiec chyba warto dać sobie spokój.

Ma to samo. TA wcisneli mi z autem, bo o niego nie prosiłem. Ten model tak miał. I jeszcze pies z kulawa nogą z niego nie korzystał. Wiec chyba warto dać sobie spokój.

Kup sobie psa to skorzysta. :D

Jakby ktos chciał sprzedać TA to chętnie się dogadam, oczywiście w rozliczeniu dam części konsoli żeby bylo wszystko tak jak sie należy ;)

Jakby ktos chciał sprzedać TA to chętnie się dogadam, oczywiście w rozliczeniu dam części konsoli żeby bylo wszystko tak jak sie należy ;)

jak należy to nie będzie /przynajmniej u mnie nie wiem jakw sigi/ u mnie na tym panelu jest zapalniczka,

a jak ktos mam ta to zapalniczkę ma niżej

shaqal a dvd monitory masz w zagłówkach?

u mnie na tym panelu jest zapalniczka,

W kazdej vectrze jest tam zapalniczka, przy TA zapalniczka jest nad popielniczką. Mi nie zalezy na tej zapalniczce, bo z tyłu w asystencie są dwa gniazda, więc zlikwiduje zapalniczke a zamontuje TA ;)

shaqal a dvd monitory masz w zagłówkach?

Nie nie, kupiłem za pare setek DVD Philipsa PET 715 7,5'', Divx itd.. Montowane jest w specjalny uchwyt w asystencie, chciałem z większym ekranem, ale nie mieści się w uchwycie.... Plus przenosnego dvd jest taki że wszędzie zabieram, na plaże, do hotelu wszędzie, ogladasz co chcesz i kiedy chcesz, mozna je podłączyć tez do TV w domu, na baterii spokojnie 2,5 h filmu, ładuje sie 4-5h, w aucie oczywiście zasilanie z zapalniczki ;)

• 1 month later...

Może mi ktoś podać ile kosztuje w aso nowe twin audio, bo nie wiem ile moge komuś zaoferować ??? Numer to chyba 13 115(lub 6) 9 66 (lub 88).

Guest NoLu
Może mi ktoś podać ile kosztuje w aso nowe twin audio, bo nie wiem ile moge komuś zaoferować ??? Numer to chyba 13 115(lub 6) 9 66 (lub 88).

Zapytaj Dracyna on pracuje w ASO w Sosnowcu na częściach i może załatwić to i owo ;)

PS. Ja mam w swojej Viki TA, ale włączyłem je może 2 razy dla testu i tyle. Przydate jest do wyłączenia tylnych głośników (bez bawienia się ustawieniami audio )jak ktoś ma małe dziecko.

Edited by NoLu

Zapytaj Dracyna on pracuje w ASO w Sosnowcu na częściach i może załatwić to i owo

Już wszystko wiem, razem z Kalim doszliśmy do ładu z numerami ;)

Guest 6795_1456163551

w poprzednim samochodzie musiałem ciągle słuchać czerwonego kapturka itp więc dla mnie TA jest zbawieniem :-)