Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Obiecane Fotki Nakładek Na Lusterka

R1_NOKTO
 Share

Recommended Posts

Obiecałem wstawić fotki nakłądek na lusterka :)

Są to nakładki z allegro za 240zł. jest to tworzywo ABS pomalowane na chrom.

Zobaczymy jak to się sprawdzi w przyszłości.

Montaż na taśmie dwustronnej.

881b90d15ab576c4m.jpg

2ed62e3e7c8571a2m.jpg

8c15188bb2cf5dc3m.jpg

68015efda5a764fbm.jpg

5c073cb13975af96m.jpg

890fa8077fbcc78fm.jpg

c02510b562821402m.jpg

I jeszcze dwa zdjęcia nakłądek na klamki

b3e9b9e6333ab06am.jpg

a31690150504f197m.jpg

Wreszcie doczekałem się fotek :D Z daleka ok, z bliska troche średnio, słabe spasowanie i mała dokladność, poczekam jednak na używane Irmscher'a albo zamówie w ASO ;)

Czekam jeszcze na info za jakiś czas, pół roku, jak to sie sprawuje.

Jednak co irmscher to irmscher. Czy to rygielek czy lusterko. To jednak nie ta jakosc <_<

Ostatnio kupilem dywaniki model 3D i nie ma porownania do towarow z allegro.

Jednak co irmscher to irmscher. Czy to rygielek czy lusterko. To jednak nie ta jakosc <_<

Ostatnio kupilem dywaniki model 3D i nie ma porownania do towarow z allegro.

welurowe irmiego Art. Nr. i3417080 ??? czy te salonowe grube ??? czy gumowe ??? czy jeszcze inne ??? :D

welurowe irmiego Art. Nr. i3417080 ??? czy te salonowe grube ??? czy gumowe ??? czy jeszcze inne ??? :D

Kupilem oryginaly gumowe (chyba tylko jedne sa). A te welury co kupilem to sie nazywaja "maty profilowane" stad nazwa 3D. Ale jakosc naprawde wysoka :D To juz nie jest dywanik ;)

mmmm.... miodzo!! :D Jak dla mnie BOMBA!! :D:D:D

I od razu kilka pytań:

1. Gdzie kupiłeś?

2. Za ile?

3. Dużo roboty z montażem?

4. Wymieniałeś całe klamki czy to jakaś "okleina"?

Pozdrawiam

A te welury co kupilem to sie nazywaja "maty profilowane" stad nazwa 3D. Ale jakosc naprawde wysoka :D To juz nie jest dywanik ;)

Podejrzewam, że nie kupowałeś w ASO :unsure: ...coś tajemniczo piszesz...może jakies fotki jak wygladaja załozone.

mmmm.... miodzo!! :D Jak dla mnie BOMBA!! :D:D:D

I od razu kilka pytań:

1. Gdzie kupiłeś?

2. Za ile?

3. Dużo roboty z montażem?

4. Wymieniałeś całe klamki czy to jakaś "okleina"?

Pozdrawiam

ad 1. na allegro

ad 2. 240zł za nakładki na lusterka i 200zł za nakładki na klamki.

ad 3. dosłownie pięć minut.

ad 4. na klamki to są nakładki "metalowe" mocowane tak jak lusterka taśmą dwustronną.

Guest Zielak

Klamki mi się podobają.

Taka VC kombi (2006) z klamkami chrom stoi Opel Konocar - fajnie wygląda.

Lusterka jakoś mi nie "podchodzą".

a0_1.JPG

1b_1.JPG

350zl w ASO :(

jednak w ASO też coś mają dobrego ;) wyglądają ciekawie...tylko trochę drogie :angry::rolleyes: ...chyba pozostane przy zakupie tych grubych welurowych po 220zł (prom. 180zł)

• 1 month later...
dla zainteresowanych, nakładki na klamki Irmschera

http://www.allegro.pl/item194345834_irmsch...owe_klamki.html

Właśnie w dzien napotkałem na tą aukcje, tylko nakladki nie zasłaniają całej klamki, jak to jest teraz przy fabrycznie chromowanych. Obejrzałem dokładniej u siebie klamki i są całe dokładnie srebrne, czyli nawet przy otwieraniu nie widać czarnego kawałka klamki jak to jest chyba przy nakladkach Irmschera???

:(

WITAM WSZYSTKICH , mam pytanko do r1 nokto kiedy kupywałes te nakładki na klamki za taką cene bo ja je teraz widze po 290 zł :

ja kupowałem rok temu i wtedy dałem 250zł.

Edited by R1_NOKTO

Jeśli ktos chciałby takie nowe nakładki Irmschera to za 70euro mogę ściągnąć od ręki ;)

Guest 6074_1456163537
jednak w ASO też coś mają dobrego ;) wyglądają ciekawie...tylko trochę drogie :angry::rolleyes: ...chyba pozostane przy zakupie tych grubych welurowych po 220zł (prom. 180zł)

Ja swoje kupilem na allegro:) Robia na zamowienie z napisami jakie sie chce:) Sa bardzo dobrze wykonane i dopasowane:) a Ta cena z ASO to jest smieszna:) Ja na pewno tyle bym nie dał skoro z przesyłka do domu i naprawde wysokiej jakosci dywaniki takie kosztuja 70zł (aha kolory dywanikow, obszycia, napisow wg wlasnej inwencji) :)

pozdr

Ja swoje kupilem na allegro:) Robia na zamowienie z napisami jakie sie chce:) Sa bardzo dobrze wykonane i dopasowane:) a Ta cena z ASO to jest smieszna:) Ja na pewno tyle bym nie dał skoro z przesyłka do domu i naprawde wysokiej jakosci dywaniki takie kosztuja 70zł (aha kolory dywanikow, obszycia, napisow wg wlasnej inwencji) :)

pozdr

a masz otwory na bolce mocujace dywaniki (przednie)...bo miałem takie z allegro i co chwila je cofałem spod pedałów :lol:

Edited by rafix1

• 1 month later...

Za jakis czas będę miał nakładki chrom na klamki, nówka sztuka :D , za 240zł czyli 60zł/sztuka, jeśli ktos jest chętny to proszę o kontakt ;)

Guest 6074_1456163537
a masz otwory na bolce mocujace dywaniki (przednie)...bo miałem takie z allegro i co chwila je cofałem spod pedałów :lol:

nie ma z tym problemow:) sa z bolcami:) jak kto tam chce:)

pozdr

• 4 years later...
Guest monster energy

Witam

mam zapytanie w sprawie tych lusterek chromowanych jak sie sprawuja czy nic z nimi nie jest ?

Teraz zauwazylem kiedy temat byl zalozony sory za odswiezenie :/

Edited by monster energy