Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Serwis Elektroniki W Wawie

tmx
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy możecie polecić jakiś serwis Opla w Warszawie, chodziłoby o naprawę elektroniki.

Czy poza autoryzowanymi serwisami zajmuje się ktoś jeszcze tymi kwestiami do kogo można by zajechac z problemem?

pozdrawiam,

To prawda....w durnym ASO nawet nie potrafia naprawic radia ! Powiedzieli, ze wymontowuja caly sprzet i wysylaja do naprawy do firmy zewnetrznej......

Napisz o co dokładnie Ci chodzi.

Wg mnie w ASO nie naprawiają elektroniki tylko ją wymieniają.

Tu masz namiar na firmę która zajmuję się naprawą http://www.elektronika.com.pl/ - ale tania niestety nie jest.

Problem jest z jedna lampą xenon, z tego co twierdza brak jest komunikacji z reflektorem. Co dziwne, światła krótkie po włączeniu się swiecą, ale po przekreceniu kluczyka i zapaleniu silnika, jedna lampa gaśnie.

Zadzwoń do Andrzeja Dalewskiego 601-212-692

Jest to właściciel Autoelektryki ul. Regulska (nr. nie pamiętam) Warszawa Ursus

W ciemno nie jedź bo zawsze ma dużo roboty i bez umówienie raczej Cie nie przyjmie.

W ciemno nie jedź bo zawsze ma dużo roboty i bez umówienie raczej Cie nie przyjmie.

OK. dzieki

• 5 years later...

Witam,

Wiem że odgrzewam starego kotleta ale nie chcę zakładać nowego wątku.

Otóż chciałem ocenić akurat ten warsztat i ustrzec ewentualne osoby które chcą skorzystać z jego usług przed niezadowoleniem.

Robiłem tam już kilka rzeczy jeszcze jak byli na starym miejscu i teraz jak są na nowy i muszę powiedzieć że pracownicy to patałachy i niechluje.

Nie wiem jak szef i czy on sam coś naprawia, ale ja po każdej naprawie u nich musiałem sam po nich pewne rzeczy natury estetycznej poprawiać (tu coś się złamie, tu coś sie urwie, urwane złączki plastikowe czy jakieś zaczepy, wiązki i wtyczki z kablami puszczone inaczej niż oryginalnie było, coś niedokręcone itd.). Nie jest u nich ani tanio ani dobrze pod względem estetyki. Naprawić naprawią, ale opinie psuje im niechlujność wykonanej naprawy i mój kolega który też u nich naprawiał ma podobne spostrzeżenia. Znam inne warsztaty w okolicy Ursusa (nie będę tutaj nikogo reklamował) które te same rzeczy robią w zasadzie w tej samej cenie i estetycznie. Ja już więcej z ich usług nie skorzystam bo szkoda moich nerwów.

Edited by pieczka