Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Kolory Vc / Kody kolorów

shaqal
 Share

Recommended Posts

78262223lx1.jpg

Na szczęście nie wszyscy Felgi AEZ Wave z oponkami Michelin Pilot 215/55/16

Kolor auta straszy dzieci idące do szkoły :D

Edited by Zielak

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolor auta straszy dzieci idące do szkoły :D

Taaaa, z drugiej strony tylko złodziej daltonista sie za takim oglądnie :D

Poza tym: de gustibus ..... i inne takie. Grunt że nam się podoba :P

Guest Zielak

Gdzieś kiedyś widziałem już ten samochód...

Gdzieś kiedyś widziałem już ten samochód...

Od stycznia w Gdańsku. W ciągu dnia pod biurem na Żabiance, wieczorem na Ujeścisku. A tak ogólnie to pałęta się po okolicy :D Widziałem tylko jedną taką i była z jakiejś firmy.

Guest Callun

Powiem szczerze, że nigdy mi się czerwone auta nie podobały, ale jakoś ta Vectra kombi i w tym kolorze jest wyjątkiem. Gdybym miał kupić kombi to chyba tylko taką czerwień :)

No i ten kolor ma dodatkowy atut - nie ma go co druga Vectra na ulicy, tak jak to jest z tymi srebrnymi

Ja bym tam wolał czarny ale ze akurat się takie całkowitym przypadkiem trafiło to też jest OK. Małżonka ma aż piszczy bo uznaje auta w każdym kolorze byleby były czerwone :D Swoje auto też ma w tym kolorze.

Guest BOLETUS
Ja bym tam wolał czarny ale ze akurat się takie całkowitym przypadkiem trafiło to też jest OK. Małżonka ma aż piszczy bo uznaje auta w każdym kolorze byleby były czerwone :D Swoje auto też ma w tym kolorze.

A co powiecie o takim chaberku jak mój. Szukałem czarnej, znalazlem ale jak ją zbadałem elektronicznie to wyglądała jakby sie dostała miedzy dwa mijajace sie tramwaje. Oba boki od poczatku do końca robione. Powiedziałem sobie, że już nigdy nie kupie samochodu po przejściach. Długo szukałem no i znalazłem metalicznego chaberka z Niemiec. Autko zadbane ze średnim przebiegiem no i sedan bo takiego szukałem. Jestem zadowolony. Dziś dołożyłem mu listwy pod okna (21 mm). Nabrał stylu. :)

Edited by BOLETUS

A co powiecie o takim chaberku jak mój. Szukałem czarnej, znalazlem ale jak ją zbadałem elektronicznie to wyglądała jakby sie dostała miedzy dwa mijajace sie tramwaje. Oba boki od poczatku do końca robione. Powiedziałem sobie, że już nigdy nie kupie samochodu po przejściach. Długo szukałem no i znalazłem metalicznego chaberka z Niemiec. Autko zadbane ze średnim przebiegiem no i sedan bo takiego szukałem. Jestem zadowolony. Dziś dołożyłem mu listwy pod okna (21 mm). Nabrał stylu. :)

Ja chciałem wyrwać tego c12922061gs1.jpgale nie zdążyłem dojechać z kasą...no i kupiłem czarną...także moją opinię co do Twojego koloru już znasz :rolleyes:

kiedyś udało mi się zrobić fotke czerwonej Viki

2ec3ccc5b3be0ec0m.jpg

:blink: poznańskie blachy...muszę być bardziej czujny :lol:

Milo mi. To taki sam kolorek, :)

może zapodasz większe zdjęcie swojego niebieskiego sedana...porównamy z gts-em :D

Niebieski też fajny, tylko te VC w beżu mi się nie podobają

jak opc kalixt-a :P ... no prawie :D

Guest Callun
kiedyś udało mi się zrobić fotke czerwonej Viki

2ec3ccc5b3be0ec0m.jpg

No i tu już mi się ta czerwnień nie podoba, choć na zdjęciu Hexe wygląda b. dobrze

A miał to być temat o felgach Drag Racing i jak kończy :)

Guest BOLETUS
:blink: poznańskie blachy...muszę być bardziej czujny :lol:

może zapodasz większe zdjęcie swojego niebieskiego sedana...porównamy z gts-em :D

jak opc kalixt-a :P ... no prawie :D

Wedle życzenia większe zdjęcie chabrowego sedana.

00000003oa3.jpg

To ja tak jeszcze z ciekawości podpytam. zy ktoś z was przyciemniał może tylne szyby w VC? Chętnie bym zobaczył jak wygląda VC kombi z przyciemnionym tyłem.

Ja przyciemniam cały tył w każdym swoim autku. I to raczej nie dla bajeru czy przekonań religijnych :D tylko często wożę ze sobą szpej do urkowania i bardzo by mnie bolało gdyby go sobie jakiś gentelman upatrzył. A przy okazji jak wożę synka z tyłu to mu po oczach nie daje i spokojnie moze spać. Teraz też czekam tylko aż się cieplej zrobi i jade do Autoglasa.

Guest Zielak
To ja tak jeszcze z ciekawości podpytam. zy ktoś z was przyciemniał może tylne szyby w VC? Chętnie bym zobaczył jak wygląda VC kombi z przyciemnionym tyłem.

Ja przyciemniam cały tył w każdym swoim autku. I to raczej nie dla bajeru czy przekonań religijnych :D tylko często wożę ze sobą szpej do urkowania i bardzo by mnie bolało gdyby go sobie jakiś gentelman upatrzył. A przy okazji jak wożę synka z tyłu to mu po oczach nie daje i spokojnie moze spać. Teraz też czekam tylko aż się cieplej zrobi i jade do Autoglasa.

http://forum.vectraklub.pl/index.php?act=Search&f=93

i dalej:

http://forum.vectraklub.pl/index.php?showt...58&hl=szyby

Guest mzaleski
Eeee, ja wiem gdzie, wiem też za ile. Jestem już nawet umówiony. Miałem tylko nadzieję ze ktoś z VC ma przyciemnione i zdjęcie jakieś zapoda.

mogę jutro pstryknąć parę fotek, fabrycznie przyciemnionych

ale pytanie, w jakiej pozie/strony?

mogę jutro pstryknąć parę fotek, fabrycznie przyciemnionych

ale pytanie, w jakiej pozie/strony?

Zapodaj zboku (to nie było wyzwisko :D )

Ja też trafiłem chaberka, długo szukałem, ale w końcu znalazłem (też w Niemczech) Kupiłem rok temu z przebiegiem jak na fotce i niezłym wypasem :D Cieszy to, że tego koloru jest naprawde niewele.

post-4933-1174817713_thumb.jpgpost-4933-1174817756_thumb.jpgpost-4933-1174817767_thumb.jpgpost-4933-1174818031_thumb.jpg