Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Parch Na Nadkolu?cena?

Guest norbert83
 Share

Recommended Posts

Guest norbert83

witam wszystkich ostatnio mylem samochod i zauwazylem na nadkolu parcha tzn ognisko rdzy srednica ok 1.5cm na 1,5 cm i mam zamiar jechac do blacharza zeby mi to zrobil bo na nastepna zime wj***e cale nadkole,mam pytanie ile moze powiedziec blacharz za zrobienie tego malego problemu tzn.nie chodzi mi o malowanie calego elementu bo to kosztuje pare setek a w tym wypadku sie nie oplaca bo jest parch jak by mucha nasr... :) chodzi o zeskrobanie moze troche szpachli i jakos pomalowac to troche.zalozmy ze lakier mam swoj.ile mi moze krzyknac za ta naprawe blacharz?bardzo prosze o opinie a moze ktos juz cos takiego robil u blacharza i wie.

Guest norbert83

ojjjjjj :( 100 :( powiem wam ze jak mi tyle powie to sam sobie z kumplem to zrobie ktory juz robil takie rzeczy mysle ze damy rade,bo szpachla kosztuje chyba 7 zl male pudeleczko.dzieki i prosze jeszcze o opinie ile to moze kosztowac

-> kwota jaka zapacisz zalezy od blacharza-lakiernika i jego podejscia do sprawy. w sumie ma do zrobienia tylko rant, z czym nie bedzie mial duzo roboty.

Scooter - nie jest koniecznoscia malowanie calego elementu. dobry lakiernik pomaluje tak rant po naprawie blacharskiej, ze nawet nie poznasz, iz jest nalozony tam nowy lakier.

przykladowo, moj lakiernik bierze 170 zl od pomalowania jednego elementu co znaczaco odbiega od norm istniejacych na rynku.

-> kwota jaka zapacisz zalezy od blacharza-lakiernika i jego podejscia do sprawy. w sumie ma do zrobienia tylko rant, z czym nie bedzie mial duzo roboty.

Scooter - nie jest koniecznoscia malowanie calego elementu. dobry lakiernik pomaluje tak rant po naprawie blacharskiej, ze nawet nie poznasz, iz jest nalozony tam nowy lakier.

przykladowo, moj lakiernik bierze 170 zl od pomalowania jednego elementu co znaczaco odbiega od norm istniejacych na rynku.

Jeśli to jest rant to ok ale jeslu na środku błotnika tą wątpie, że bez malowania elemntu da sieto zrobic.

Guest Arkadio.k

Witam,

un_ix gdzie znajde Twojego fachowca w Gliwicach bo tez mam male "cos" na tylnej klapie na znaczku do zrobienia :/

un_ix gdzie znajde Twojego fachowca w Gliwicach bo tez mam male "cos" na tylnej klapie na znaczku do zrobienia :/

-> ja mam lakiernika w Pszczynie. w G-ce praktycznie nic nie robie poza wulkanizacja i zbieznoscia, brakuje nam pozadnych fachowcow. mechanika mam z Zabrza, a elektryka z Zor ;)

Guest Solfernus

witam witam

Mala sala chemiczna nam sie tu zrobiła ale co tam powiem szczerze miałem opla kadetta MASAKRA dbanie o niego przed rudą stalo sie tak uciazliwe ze jak gdzie kolwiek ujrzałem ogniska rdzy to zaraz mi sie chcialo brac zestaw naprawczy [zaprawki i inne....] i zaprawiac..

Wiec mysle ze to rzecz normalna w swojej prostocie :)

Oczywiscie nie powinno tak byc przeciez Vecterki są autami z najwyzszych półek swiatowego automobilizmu

p.s Jutro podróz do Poznania.....pytacie po co ???

Po OPLA VECTRE B 1.6 16V 1997 ZA BAGATELA 13,900 PLN :)

SWIEżAK !!!!! :D:D

-> ja mam lakiernika w Pszczynie. w G-ce praktycznie nic nie robie poza wulkanizacja i zbieznoscia, brakuje nam pozadnych fachowcow. mechanika mam z Zabrza, a elektryka z Zor ;)

A możesz podać namiary na mechanika ?? Bo szukam jakiegoś sprawdzonego który sie zna na naszych autkach :D

A możesz podać namiary na mechanika ?? Bo szukam jakiegoś sprawdzonego który sie zna na naszych autkach :D

-> info. poszlo na PW. dzisiaj wspominany mechanik mial sie szarpnac na sprzeglo w mojej Viki, ale zepsul mu sie podnosnik hydrauliczny i czeka na serwisantow.

Guest tomala24

Na bank lakiernik nie zejdzie ponizej 100. Sam ostatnio miałem podobny przypadek. Wyprysk na tylnym błotniku w VB Kombi, a właściwie na krawędzi błotnika. Blacharz wziął za zrobienie tego burchla 100 PLN. Polakierował element tylko do pierwszego załamania błotnika. Robota jest wykonana perfekt. Nie ma sladu lakierowania i wygląda ładnie. Na razie mam spokój ( odpukac ) z rdzawym wypryskiem :)

Guest Arkadio.k

witam

ja mam tez do zrobienia male cocnieco po tylna wycieraczka na znaczku opla (klapa kombi) zastanawiam sie jak ugryzie to laiernik tzn nie chce calej klapy malowac :/

• 3 years later...

Mogę prosić o namiary na lakiernika w Pszczynie

Z góry dziękuję