Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Przewody Zapłonowe

Guest rzepa1
 Share

Recommended Posts

Guest rzepa1

Troszke poprzeglądałem forum szukajką ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, może dlatego że jest bardzo "banalne" :)

Potrzebuje zmienić przewody zapłonowe, ale nie wiem na jakie. Tzn. szukam takich, które nie będą drogie a jednocześnie dobre, taki kompromis między ceną a jakością:) Moja viki jest zgazowana, więc myślałem może o NGK? hymmm

Co polecicie? od razu z cenami poprosze:)

dzięki...

Moim zdaniem, to jednak sporo o tym na forum byś znalazł.

NGK to najlepszy wybór, a cena zależy od silnika NGK do v6 to 240-260zł, do pozostałych 90-130zł

ja ze swojej strony moge polecić kerr nelson High tech

dobre i do gazu

cena około 110 zł u Mądrego w poznaniu wysyłkowo.

Guest rzepa1
To sobie sprawiłeś niezły wynalazek :)

A można było mieć taniej porządne firmowe kable... :)

hym...

tez myślałem, że to wynalazek, ale.... nie do końca.

Sam kabel (przewód) jest to produkt wysokiej jakości i jest produkowany w stanach, natomiast same przewody są robione w polsce. Mój brat ma trochę styczność z hurtowniami motoryzacyjnymi i przewody te były mu bardzo polecane. A cena.. hymm... kupiłem je sporo taniej bo za 150:) z przyczyn tak jak wyżej - brat - hurtownie:)

Pozdrawiam.

hym...

tez myślałem, że to wynalazek, ale.... nie do końca.

Sam kabel (przewód) jest to produkt wysokiej jakości i jest produkowany w stanach, natomiast same przewody są robione w polsce. Mój brat ma trochę styczność z hurtowniami motoryzacyjnymi i przewody te były mu bardzo polecane. A cena.. hymm... kupiłem je sporo taniej bo za 150:) z przyczyn tak jak wyżej - brat - hurtownie:)

Pozdrawiam.

Tak jak Hapko napisał można było kupić lepsze przewody za mniejszą kase (NGK) , tym bardzie jak brat ma zniszki w hurtowanich.

Pozdrawiam

• 10 months later...

Witam

Czy jeżeli przewody zaplonowe są mocno wilgotne to moga na nich pojawiac sie przebicia??? sprawdzalem je za pomoca spryskiwacza i swiecily sie calkiem ladnie jak troche zwilgotnialy.. po wyschnieciu swicenie ustapilo... przewody mają okolo 1 roku i wysluzone jakies 20kkm... sa firmy NGK, zakupione w polecanej na niniejszym forum firmie

pozdrawiam

produkt wysokiej jakości i jest produkowany w stanach, natomiast same przewody są robione w polsce.

Z tego co pamiętam przewody Janmor tez są robione w USA.

Boze uchowaj od wiekszego dziadostwa.

ps. przewody Janmor sa chyba produkowane dla wojska strzał za strzałem :D

Edited by Sołtys85

• 4 years later...
Guest Smok_DW

Witam . Odswieze nie co temat przewodow. Sprawdzalem u siebie opor przewodow. Na jednym bylo 6 kffd4501c7ee4971b79baebbfc3b21a23.png , drugi mial 4,5 kffd4501c7ee4971b79baebbfc3b21a23.png , trzeci 4,8 kffd4501c7ee4971b79baebbfc3b21a23.png a ostatni 2,5 kffd4501c7ee4971b79baebbfc3b21a23.png. Dwa razy mierzylem bo mi sie niechcialo wierzyc. Ma ktos na to jakies wytlumaczenie? Czy to normalna rzecz? Pozdrawiam