Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wydajniejsza Pompa Paliwowa - Ktos Instalowal?

un_ix
 Share

Recommended Posts

-> witam

czy ktos z szanownych Kolegow przerabial juz temat instalacji wydajniejszej pompy paliwowej do VB/VA niż fabryczna? jesli tak, prosze o informacje dotyczace marki i modelu, ktory zainstalowal (mile widziane parametry pompy).

osobiscie jestem zainteresowany pompa Walbro 255l/h. zastanawia mnie tylko mocno zabieg samego podlaczenia jej w miejsce obecnej pompy. moze ktos doradzi cos w tym temacie?

z gory dziekuje za pomoc.

Sproboj zapytac tutaj:

http://streetracing.pl/forum/index.php?sid...7ae058f1ca2440e

Powinienes szybciej dostac odpowiedz.

-> hehe.. tego to mi mowic nie musisz, ale dziekuje. szukam odpowiedzi u uzytkownikow VB/VA, a na streetracing.pl takowych praktycznie nie ma.

Edited by un_ix

A czy jest wogóle sens takowej zamiany pompy w twojej V6? Da to jakieś konkretne rezultaty?

-> nie pisze tutaj o swojej V6, ani innej. temat powstal z mysla o Viki z LET'em, ktorej zaczelo brakowac pompowanego paliwka ;)