Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Różnica Między Atrapami

Guest szach
 Share

Recommended Posts

Witam.

Sorry jak juz o tym bylo, ale jaka jest roznica między "przedliftową", a "poliftową" w konstrukcji mocowań i kształcie atrapy chłodnicy. Spodobało mi się coś takiego http://www.allegro.pl/item161618122_grill_...b_nowy_jom.html

Jest tam napisane, że pasuje do modelu po 02.99. Na innych aukcjach "zwykle" atrapy mają są opisane jako 96 --> 02. O co tu chodzi. Sprzedawca tez nie wiedzial. Tylko napisal to co jest na opakwaniu. Po prostu takie info producenta. Pomozcie. Bedzie pasowalo, czy nie?

Bedzie pasowalo, czy nie?

Będzie pasowało - kupuj, zakładaj i zapodaj foty bo tego jeszcze chyba nikt z forum nie kupił.

Edited by zubek73

Osobiscie uwazam, ze takiego efektu sie nie osiagnie oklejając samoprzylepnymi chromowanymi listewkami oryginalnej atrapy. No i "NoEmblem" :D Jak tylko zakupie i założe fotografie opublikuje.

• 3 years later...
Guest Fishborn

Mam pytanie odnośnie atrapy a mojej vectrze ; )

Otóż posiadam wersje sprzed liftingu i chciałbym wymienić tą atrapę w kolorze nadwozia na tą chromowaną, chciałbym wiedzieć czy one się różnią wymiarami lub mocowaniem czy wszystko bedzie ladnie pasowac.

Pozdrawiam : )

Edited by zubek73
następnym razem bonus za nieużywanie wyszukiwarki - łączę / zubek

Guest Fishborn

Dziękuję za szybką odpowiedź ;)

Mam jeszcze jedno pytanie, czy z przełożeniem znaczka jest jakiś problem?

Dopiero teraz zauważylem, że te atrapki sa sprzedawane bez znaczka ; )

da się przełożyć spokojnie znaczek (jest na jakichś zatrzaskach) ja to zrobiłem u siebie

tyle ze trzeba to zrobić ostrożnie cienkim śróbokrętem, bo ten znaczek jest z "miękkiego" plastkiu

No z tym znaczkiem to naprawdę jest twardy orzech do zgryzienia. Mnie się za cholerę nie udało do wyciągnąć. Tak kombinowałem, że aż mi pękł. Musisz go wyjmować baaaaaaaaardzo ostrożnie :) Ma ktoś może jakiś sprawdzony patent na wyjęcie znaczka? Przecież te zaczepy to normalnie masakra jakaś jest.

Edited by chrustek

napisałem ze "spokojnie" da radę wyjąć... no dobra moze "niespokojnie" heh ale da radę. Ja wyjęłem mój bez większych problemów, z kolei kolega u siebie strasznie go pocharatał. Zawsze mozna polać jakimś "olejem" coby stawiał "mniejszy opór". Trzeba mieć cieniutki śrubokręcik i baaaardzo ostrożnie.. dłubać.

Edited by maro_

Ja pół zaczepów urwałem jak wyjmowałem. Przykleiłem go teraz na butapren i trzyma ;)

Mój połamany i przyklejony na Supergluta trzymał się jakieś 1,5 rok, aż do czasu jak na myjni pod ciśnieniem wody odleciał. Kupiłem teraz cały grill razem ze znaczkiem, bo drugi raz to się nie podejmę wyjmować sam znaczek :)