Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Miekki Pedał Na Odpalonym

Guest inz
 Share

Recommended Posts

Mam mały problem z hamulcami

czuje że auto nie hamuje w 100%

a zwłaszcza że raz to robi lepiej a raz gorzej

na wyłaczonym peadł twardy i po podpąwaniu wysoki ( na odpalonym spada wiadomo- ale wydaje się żę jednak troche za mocno)

niby mechanicznie wszystko oki (tarcze , klocki, szcelny ukł, pompa,nowy płyn)

mam Vectre 2 miechy i jak ją kupowałem to hamulce były jak brzytwy i pedał był jak należy

oczywiście nie ma w tym tragedii ale na polskich drogach lepiej hankle mieć w 100% sprawne

skoro masz wszystko sprawne to jedż na diagnostyke, sprawdzą ci siłe hamowania itp.

• 5 years later...

Mam to samo teraz, na zgaszonym silniku pedał hamulca jest twardy (dzisiaj odpowietrzalem i spuscilem 250ml starego plynu z kazdego zacisku) na właczonym silniku hamulec robi sie miekki na tyle ze spokojnie moge go wcisnac do "dechy" (z umiarkowaną siłą). Odnosze wrazenie nie powinno tak byc, pomimo ze hamulce sa nienajgorsze. Czy u was tez tak jest, czy hamulec robi sie twardy przed dobiciem do ogranicznika?