Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Progi..

Guest Kargol
 Share

Recommended Posts

A więc chciałbym kupić nakładki na progi do mojej viki. Tylko w tym senk że nie wiem jak to będzie wyglądać w przedliftówce jeśli narazie będą tylko te nakładki i tyle zadnych nakładek na zdeżaki no pewnie w przyszłości będą. Po prostu chce zapytać czy będzie to w miare normalnie wyglądać jak załoze do mojej wiki narazie tylko nakładki o takie http://moto.allegro.pl/item158780242_opel_...uper_cena_.html

Przecież na aukcji jest zdjęcie przedliftowej z tym progiem więc czemu nie wiesz jak będzie wyglądać?

Generalnie te allegrowe progi nie są jakiejś rewelacyjnej jakości w porównaniu z oryginalnymi. Żeby jakoś wyglądało to trzeba to porządnie przymocować.

Akutrat te są mało fikuśne i powinny ładnie wyglądać - tylko szczerze mówiąc jeśli nie zaczepisz od razu dokładek z przodu i z tyłu to auto trochę "straci linię". Ja, jeśli miałbym to przyczepiać, to bym to zrobił jednocześnie.

No właśnie te mi sie spodobały bo mało fikuśne. A poza tym to jak zrobić żeby to dobrze umocować ale żeby było ściągalne bo chodzi mi np. o konserwacje. udało mi sie znaleść fotki viki z podobnymi progami samymi i nawet ładnie wyglądało. Poza ty napewno jak bym to zamontował i by było to w miare to bym dokupił dokładki!!

-> widzialem ostatnio na zywo dokladnie ten wzor progow ktory Cie interesuje. byly zalozone w czarnej Vectrze i powiem szczerze, ze podobaja mi sie bardziej od moich 'zwyklych' poliftowych progow ;)

tylko tak jak zubek mowi - trzeba je dobrze i stranie dopasowac i przymocowac!

ciężko ci bedzie zamontować progi , tak żeby je można było zdejmować.

orginalne spinki wyniosą cie wiecej niz komplet progów a do tego i tak trzeba wiertarki użyć :(

najlepszym rozwiązaniem jest klej do szyb :) :) :) ale wtedy już ich nie zdemontujesz :(

moze dobra taśma dwustronna ??

To ja proponuję na rzepy i mieć na zimę i lato różne zestawy:P

A tak btw Miły kiedy foty Twojej czarnulki zobaczymy??

Pozdro

To ja proponuję na rzepy i mieć na zimę i lato różne zestawy:P

A tak btw Miły kiedy foty Twojej czarnulki zobaczymy??

Pozdro

jak słońce będzie :DB)

progi bardzo ładne, z montażem róznie bywa czasem trzeba takie progi przed założeniem poprawic papierem sciernym, co do samego montażu ja mam dokładki przód itył na klej do szkla załozone i juz 3 sezon jezdze i nie odpadły, powodzenia w modyfikacjach.

Śliczności progi. Nie wiem, czy warto zakładać je do późniejszego ewentualnego demontażu.

Przed założeniem zrób porządną konserwację i będzie fest.

Nie ma możliwości montażu tego typu progów w taki sposób żeby je można było potem bezproblemowo demontować. Te progi są bardzo cienkie i łamliwe odpowiedni montaż polega na przyklejeniu klejem do szyb i wypełnieniu przestrzeni między progiem metalowym a plastikowym pianką. Jeśli tego nie zrobisz to możesz być pewny że albo próg ci pęknie albo odpadnie wcześniej czy później. W poprzedniej astrze walczyłem z tematem progów z allegro jakiś czas i naprawdę nie ma innego sposobu.

A poza tym to progi super prawdopodobnie sam takie zamontuje wiosną o ile w końcu podejmę decyzje co zrobić z przodem i tyłem ( na razie w garażu leżą dokładki ale jakoś nie do końca jestem do nich przekonany )

• 1 year later...
Guest GREG506716

koledzy a moze wiecie jak zdemontowac progi VB po lifcie. Gdyz potrzebuje zerknac na nie w jakim sa stanie moze ktos juz to robil i podpowie mi PROSZE

• 1 year later...
Guest wisnia182

Również zastanawiałem się nad tym tematem.

Link z allegro Twoich progów już nieaktualny więc nie wiem jakie są.

Moje to: http://allegro.pl/item993815513_progi_opel_vectra_b_listwy_progowe_promocja.html

zastanawiam się czy nie są trochę przesadzone. Zobaczymy.

Dziękuje za poruszenie tematu, na pewno jeszcze sporo ludzi będzie się nad tym zastanawiało.

Pozdrawiam