Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Czy Halogeny Przedliftowe Pasuja Do Poliftowej?

bzyk111
 Share

Recommended Posts

tata mial kiedys przedliftowa i wydaje mi sie ze swiecily lepiej niz obecne poliftowe.

Czy otwory sa takie same tylko pozniej zrobili jakby soczewke w oprawce?

Prawy haloge robi mi caly czas zwarcie wiec i tak musze go wymienic. ( oczywiscei cena 2 to nie wiecej niz jeden ale jak ma byc jasniej? )

szerokośc otworów po wycieciu tej czarnej kratki napewno pasuje, ale nie wiem jak jest z mocowaniem do zderzaka.

dla mnie duzy otwor jest lepszy od malego.

jakby w poliftowej byly jakies lepze zarowy albo mocniejsze odblysniki, a tu tylko zawezili wyjscie swiatla.

To akurat nie super halogen hella ( tylko standartowy ).

Clio ma lepsze , punto ma lepsze itd wiec sie dalej bede przymierzal do wymiany

:)

• 1 year later...
  • 2 weeks later...
Guest maka7777
Wtyczki pasują itp itd ?? Bo jak tak to ja tez sobie zamowie przedliftowe :P Tak jak mowisz bzyk, poliftowe nie maja efektu i są malutkie

tylko zwroćcie uwagę że halogeny przedliftowe w zderzaku poliftowym będą głębiej . nie będą tak ładnie komponowac się z

dziurą w zderzaku na halogen , będą trochę tkwiły w srodku co wygląda ochydnie (przynajmniej w moim odczuciu ).

Ten poliftowy halogen ma na srodku taki wypukły cycek ktory wchodzi w tą czarną zaslepkę i to jest dopiero na równi ze zderzakiem . Widziałem kilka Vectra z przedliftowymi halogenami i poliftowym zderzakiem i wyglądało to niezby ładnie .

Co do jakości świecenia to proponowałbym zainwestowac w dobrej klasy zarówki , bo te na stacjach benzynowych typu Bosal to są średnie , Ja kupowałem zarowki po około 14 zł sztuka philipsa i dają ładne białe światełko.

Guest Samek

Żeby halogeny przedliftowe zamontować do poliftowego zderzaka trzeba wyżlobić dziurę i zjechać kanty całkowicie. Wiec to jest równoznaczne z tym, że moze byc problem w pozniejszym czasie z zamontowaniem poliftowych halogenów. Zwatpilem .. teraz musze zamienic halogeny na polifty

Tak jak mowisz bzyk, poliftowe nie maja efektu i są malutkie

Małe też jest piękne... :rolleyes: Nie ma co kombinować... Halogeny przedliftowe w zderzaku poliftowym ogólnie niezbyt się komponują...

• 4 weeks later...
Guest Samek

Kupilem poliftowe halogeny, czekam az mi przyjda. I teraz pytanie, bo jeszcze nie mam do nich zaslepek: czy po założeniu halogenów bede mógł założyć później zaślepki od zewnatrz bez odkrecania halogenow a tym bardziej zderzaka?

Guest Samek

No to super, własnie wiedzialem ze sa od zewnatrz zakładane tylko nie wiedzialem czy halogen nie bedzie przy tym przeszkadzal. Dzieki ;)

• 3 years later...

Koledzy podpowiedzcie czy do zderzaka z 2.2 DTI / 2.6 V6 halogeny są te same co w zwykłych zderzakach poliftowych a tylko maskownice mają inny kształt?

na szczęście tak

• 3 years later...

Panowie, ja mam troszkę pytanie odwrotne :) Czy halogeny poliftowe będą pasowały do przedlifta? Wiem, ze zakupię od razu kratki, ale czy one ładnie pasują, jak z mocowaniem halogenów i wtyczkami ?

• 1 month later...

Podepne sie pod temat ... Mam zderzak irmka przedlift . ciezko dostac caly kpl halogenow ... A sa przewaznie z calym zderzakiem ,tylko sprzedajacy niechetnie chca sprzdajacy chce osobno odsprzedac ...Czy jest mozliwosc zastapienia jakimis zamiennikami