Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Przekaźnik świec żarowych w 1,7TD ISUZU

Guest b@kol
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem z grzaniem świec, niedawno kupilem vectre A 1,7 td isuzu i grzanie świec bylo zrobione na przycisku bez przekaznika, i chcialem sie dowiedziec gdzie mam go wogole szukac i jakie ma miec on numery bo prawdopodobnie wogóle go nie mam i bede musial go kupic, vectra to 95r., bede wdzieczny za kazda pomoc.

Witam

Co prawda ja w Dieslach nie zabardzo ale teorie moge Ci podrzucic :)

Tutaj masz wszystko na temat lokalizacji przekaznikow.

przekaz1tz7.th.jpg przekaz2wf7.th.jpg przekaz3wd2.th.jpg przekaz4pa0.th.jpg przekaz5ps9.th.jpg

Co do numeru czesci - nie chce Cie wprowadzic w blad bo jakos mam niescisle informacje ale zdaje sie ze to jest 12 38 612

dzieki LASER te objaśnienia napewno mi sie przydają, ytlko dalej nie wiem gdzie szukac tego przekaznika bo na tych rysunkach jest ten przekaznik ale do vectry6 do 89r. a moj to 95r. A wiec jesli ktos wie gdzie on jest to bede wdzieczny, pozdr.

Guest Vikary

Przekaznik jest po prawej stronie nóg pasażera. Trzeba zdjąć plastik przy drzwiach i bedą dwie puszki (u mnie czarna i zielona).

• 4 weeks later...
  • 5 years later...
W nogach pasażera smile.gif

zdejmujesz zaślepke, wkładasz ręke to masz bodajrze 3 przekażniki ustawione pionowo ( przekaźnik od swiec-żółty) a przy nich jest taka puszka czarna lub zielona (zależy od modelu) i ma 7 lub 11 pinów na wejściu- to jest sterownik. Najpierw podziałaj z przekaźnikiem (to zółte małe) ale najprawdopodobniej poszedł sterownik.....

Edited by neo_82