Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

FABI

"slang" Cb Radiowy

Polecane posty

a to nie słyszałem. To wszystkie będą płatne czy jak? Wiesz ile za km? Pewnie i tak lepiej będzie jechac autostrada bo przekraczać prędkości u nich nie bardzo sie opłaca

maja byc winiety dla samochodow zza granicy, jezdze u niemca srednio 24 dni w miesiacu i wiele sie slyszy i czyta ale czy to na stowe prawda tego niewiem ale koncza im sie autostrady, wieczne remonty itp wiec dodatkowa kasa im sie przyda ale tez wiele musza pierw wylozyc

Edytowano przez Robson88

Usłyszane w niedziele:

-Golfik jesteś na radyjku?

- No jestem, co tam

- Weź troche przyśpiesz bo myślałem, że śpisz

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jechal z jakies 50 na 90 mozliwych i przez ciągłe było problem go wyprzedzić

Miałem też spięcie z jednym tirowcym który uważał, że skoro włączył kierunkowskaz gdy byłem na wysokości połowy jego naczepy to on miał pierwszeństwo i tylko z dobrej woli mi nie wyjechał bo byłaby moja wina..

/emoticons/default_lol.gif" alt=":lol2:">

Nie stety ale niektórzy nie zważają na to że w autach mogą jechać dzieci a radio włączone,i walą takim mięsem że nic tylko wyłączyć radio,a i do tego jak tylko zwrócisz uwagę takiemu to cię jeszcze wyzwie od różnych

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:"> Miałem jakiś czas temu taką sytuację jak jechałem ze znajomym i jego małym synkiem z Giżycka do Orzysza,koleś nie dosyć że wyprzedzał w wiosce przed skrzyżowaniem,ładując się praktycznie na czołówkę,po zwróceniu uwagi typu ( Weź się debilu zastanów co robisz ) odpowiedział P*****l się K****o i naucz się jeździć....normalnie brak słów.

Moja córka już dobrze wie, że za kierownicą takiego burkowoza siedzi najprawdopodobniej koleś, który nie skończył zbyt wiele klas szkoły podstawowej, skutkiem czego jest bardzo uboga i ograniczona umysłowo forma wypowiadania się.

Niektore dzieci teraz znają takie wulgaryzmy, że starzy nawet nie wiedzieli o ich istnieniu. Co nie zmienia sutuacji o zachwaniu jakiś manier podczas "komunikacji"

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dokładnie nie zważają na te wulgaryzmy, ale mnie bardziej denerwują prywatne pogaduchy, ciągnące się minutami, albo jakieś śpiewy czy beczenia. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.