Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Telefon w radiu CCRT 2008

tmx
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie odnośnie użytkowania telefonu komórowego w radiu CCRT 2008:

jak można umieścić w radiu kartę SIM??? - wiem, że miejsce na kartę jest pod panelem, ale wygląda na to, że powinno się tam umieścić kartę w dużym rozmiarze, czy są do tego jkaieś adaptery ?

pozdarwiam,

i życzę wszystkiego dobrego na Swięta

Najprostszy adapter to reszta z oryginalnej dużej karty. Wystarczy podkleić jednostronnie tasmą. Są jednak wątpliwościna temat wygody uzytkowania tego typu urzadzenia. Tamat był już wałkowany wielokrotnie. Uzyj opcji szukaj w VC i wszystko bedzie jasne.

Guest Tomasz76

kolega ma takie radio w vb po prostu jak kupujesz pakiet startowy lub bierzesz tel. z sieci to nie wyłamujesz tej malutkiej karty sim z bloczka tylko ja zostawiasz i całą kartę wielkosci karty kredytowej wkładasz do radyjka i dzwonisz on nie musial miec żadnych adapterów.

• 1 year later...

Takie małe pytanko: jeżeli mam duplikat karty SIM i uruchomię tel. zintegrowany z radiem to będzie on działał równocześnie z komórką, czy, jeden z nich musi być wyłączony, aby funkcjonował 2-gi?

Takie małe pytanko: jeżeli mam duplikat karty SIM i uruchomię tel. zintegrowany z radiem to będzie on działał równocześnie z komórką, czy, jeden z nich musi być wyłączony, aby funkcjonował 2-gi?

Mam właśnie taki zestaw ncdc 2015 z telefonem , zamówiłem kartę tandem z ery i jedna jest w samochodzie a druga w telefonie jak chcę korzystać z telefonu w samochodzie to wykonuje połączenie albo wpisuje 9600 i karta jest aktywna , ale jest jeden kruczek jak chcę z powrotem korzystać z komórki to muszę na komórce wybrać 9600 bo inaczej wszystkie połączenia pójdą na vectrę to znaczy na pocztę bo z chwila wyłączenia zapłonu telefon jest wyłączany ale idzie z tym żyć a tak w ogóle to jest bajer taki telefon w aucie oczywiście zespolony tak jak w vectrze taka namiastka luksusu , na początku jak kupiłem auto to znajomych zaskakiwałem tym telefonem szczególnie że całe sterowanie jest w kierownicy

tz.wchodzenie w menu telefonu , nawigowanie po książce telefonicznej , pisanie sms , wybieranie numerów ,itd. poprostu wszystkie operacje można wykonac z kierownicy i oczywiście odbieranie połączeń ;)

Edited by dare40

• 3 years later...

Może tu ktoś pomoże. Wsadziłem do telefonu kartę sim, naciskam słuchawkę i wywala komunikat "please wait" i tak już zostaje. W instrukcji z radia znalazłem że ten komunikat oznacza że telefon odczytuje dane z karty. Ale po 30 minutach czekania poległem...