Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Chip tuning na Śląsku

Guest ronald10
 Share

Recommended Posts

• 4 months later...
Guest maszmol
Gdzie można zrobic dobrze i tanio chiptuning do vectry c 2.2 dti na śląsku?

Cześć.Mam pytanko-czy dokonałeś chip tuningu w swojej Viki?Pytam bo sam też chce to zrobić i tak jak Ty jestem ze śląska.Jakie wrażenia?Pozdrawiam

• 5 months later...

Właśnie robił już ktoś coś u nich ze swoja viki?

Bo z ich strony to ładnie to wszystko wygląda 0 30km więcej i moment ładny tylko jak to cenowo wygląda i czy w ogóle ktoś u nich robił tuning.

No to już wiem ile ta impreza u nich kosztuje :)

Pytanie:

Nie maja Państwo ofert cenowych na swojej stronie czy mógł bym wiedzieć ile kosztuje tuning Opla Vectry 2.0 DTI 101kM 99r.

Odpowiedz:

Witam serdecznie

Koszt modyfikacji to 1500zł wraz z indywidualnym dostrojeniem oraz

pomiarami na hamowni obciążeniowej MAHA.

Czas modyfikacji ok 5h. Kilka dni wcześniej trzeba zadzwonić i umówić

się na termin.

Pozdrowienia,

Jak dla mnie to taniocha nie jest :)

Edited by 120

No to już wiem ile ta impreza u nich kosztuje :)

Pytanie:

Nie maja Państwo ofert cenowych na swojej stronie czy mógł bym wiedzieć ile kosztuje tuning Opla Vectry 2.0 DTI 101kM 99r.

Odpowiedz:

Witam serdecznie

Koszt modyfikacji to 1500zł wraz z indywidualnym dostrojeniem oraz

pomiarami na hamowni obciążeniowej MAHA.

Czas modyfikacji ok 5h. Kilka dni wcześniej trzeba zadzwonić i umówić

się na termin.

Pozdrowienia,

Jak dla mnie to taniocha nie jest :)

Ja robiłem u Mastersa tylko w Wawie . Wynik to 117 PS i 312 Nm. Co do cena to 1.5 roku temu zaplaciłem tyle samo.

Pozdrawiam

hm to z 101Ps podnieśli ci tylko 16km troszkę mało w sumie konie są mało ważne moment obrotowy najważniejszy, ale biorąc pod uwagę cenę to troszkę mało mocy ale to moje prywatne zdanie. Ale jak koledzy z forum robią to za ok 500zl to już sie opłaca. :) Ale 312 Nm to naprawdę mało jeśli standard ma 305Nm chyba, że miałeś jakieś braki. Jak możesz wrzuć wykresy zobaczymy co ci magicy mogą.

Pozdrawiam...

A kogo pytałeś ?? Tzn. U Jamrozego czy to drugie miejsce ??

W sumie nie wiem na ogólnego maila napisałem ale chyba ceny maja takie same wszędzie w końcu to oddział.

Edited by 120

hm to z 101Ps podnieśli ci tylko 16km troszkę mało w sumie konie są mało ważne moment obrotowy najważniejszy, ale biorąc pod uwagę cenę to troszkę mało mocy ale to moje prywatne zdanie. Ale jak koledzy z forum robią to za ok 500zl to już sie opłaca. :) Ale 312 Nm to naprawdę mało jeśli standard ma 305Nm chyba, że miałeś jakieś braki. Jak możesz wrzuć wykresy zobaczymy co ci magicy mogą.

Pozdrawiam...

W sumie nie wiem na ogólnego maila napisałem ale chyba ceny maja takie same wszędzie w końcu to oddział.

Fabrycznie X20DTH ma 101 PS i 205 Nm a nie 305 Nm. Mi to wystarczy ( Ople to niestety nie VW) i za dużo z niego nie wyciśniesz . Ja chciałem mieć to zrobione w firmie która na codzień sie tym zajmuje

profesjonalnie i bede miał ich pod domem w razie jakiegoś klopotu .

Pozdrawiam

Panowie...

1500zł jest ceną wyjściową i to od was zależy ile się utargujecie, jak trafi się jakiś frajer i bez gatki zapłaci 1500zł to lepiej dla nich.

Realnie z dobrym gadaniem idzie zejść do ceny 1000zł

Ja robiłem Chip Tuning w firmie Master Tuning u popularnego "Aligatora" - Polecam jego ponieważ człowiek naprawde zna się na tym co robi i robi to bardzo dobrze.

Drugą firmą którą mogę polecić to firma CompSport z Bielska-Białej ale oni chyba tylko robią samochody z grupy VAG

Co do Chip Tuningu za 500zł to nie będę się wypowiadał bo szkoda słów! - Chcesz to korzystaj, ciekawe jak długo będziesz Happy, że zaoszczędziłeś kilkaset złotych.

W załączeniu przedstawiam mój wykres, co prawda nie jest to Opel ale jeździ na ropkę...

W tle naniesiona jest seria.

leonchipft2.jpg

Z tym momentem moje niedopatrzenie Soorki. :)

Ale 312Nm i tylko 16KM więcej to coś nie tak, nawet niemożliwe.

Sprawdzałeś na hamowni bo coś tu lipa zalatuje, ze podnieśli ci moment obrotowy o 100% prawie a moc o 17% no sam pomyśl. Widziałem i jeździłem viki, która była po chipie i miała 128KM ale moment miała 260NM więcej sie nie dało.

Edited by 120

Z tym momentem moje niedopatrzenie Soorki. :)

Ale 312Nm i tylko 16KM więcej to coś nie tak, nawet niemożliwe.

Sprawdzałeś na hamowni bo coś tu lipa zalatuje, ze podnieśli ci moment obrotowy o 100% prawie a moc o 17% no sam pomyśl. Widziałem i jeździłem viki, która była po chipie i miała 128KM ale moment miała 260NM więcej sie nie dało.

Miałem zmieniony Program na 125 PS i chyba 280 Nm ale Vki strasznie kopciła wiec dałem sobie na luz. Mam tyle ile wcześniej napisałem i to mi wystarczy. Jak chcesz miec wiecej to twoja sprawa, jeszcze raz napisze (ze Opel to nie VW ). Bez hamowni nawet bym nie pomyslał o chipowaniu .

http://img240.imageshack.us/my.php?image=p52002451cy.jpg

Pozdrawiam

Edited by Boby