Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

PROFESJONALNY Chip tuning VB 20DTH 101KM

Guest OchMan
 Share

Recommended Posts

Jak w temaqcie. Ostatnio troche jezdze o te 101KM to przy wyprzedzaniu nieraz malo i musze tasowac biegami ;/ a DTH chyba ma jakis zapas mocy i chcialbym ja uwolnic ;) ale nie na wariackich papierach zeby mi zaczal silnik padac po nieprofesjonalnych przerobkach tylko chce jechac do profesjonalisty najlepiej opcja z pomiarami na hamowni i to wszystko jeszcze za jakas rozsadna kwote jakby bylo to super by bylo ;)

zarowno kolega Kokos jak i ja mozemy polecic CHIPTUNING w Poznaniu, obaj tam robilismy i jak dotad wszystko jest Ok,

powiem Kokosowi zeby w tym watku napisal dane, bo dzieki niemu jest znizka dla klubowiczy (a temat bedzie mozna podkleic)

ostatnio chipowalem tam swojego Y20DTH przez OBD i jestem zadowolony,

pozdro

Guest Rafał78

Bullet ja w Wawie obdzwoniłem 3 firmy tuningowe profesjonalne tzw hamownia z wydrukiem przed i po i w każdym chcieli za przyrost mocy około 25 km i wzrost Nm o około 25-30% od 1400zł do 1550zł. Ponieważ jestem bardzo tym zainteresowany napisz ile płaciłeś i jaki przyrost mocy otrzymałeś

zarowno kolega Kokos jak i ja mozemy polecic CHIPTUNING w Poznaniu, obaj tam robilismy i jak dotad wszystko jest Ok,

powiem Kokosowi zeby w tym watku napisal dane, bo dzieki niemu jest znizka dla klubowiczy (a temat bedzie mozna podkleic)

ostatnio chipowalem tam swojego Y20DTH przez OBD i jestem zadowolony,

pozdro

Dziekuje za cenne info iczekam na odpowiedz Kokosa ;)

Dobrze ze przez ODB2 mozna to zrobc, ze nie trzeba rwac procka z plyty sterownika

[ Dodano: Pon 18 Gru, 2006 ]

OchMan ja robiłem u Mastersa i jestem bardzo zadowolony. http://www.tdi-tuning.pl/kontakt_poznan.htm  ma tez oddział w Poznaniu.

Pozdrawiam

Dziekuje za informacje. Skontaktuje sie z nimi i zapytam o szczegoly

Guest romualdos

Witam!!!

Posiadam autko z silnikiem diesla Y20DTH i tez myśle o chiptuningu, jednak nie chce zakładac chipa bo podobno to nie niepewne, chce zwiekszyc moc przez zgranie i modyfikacje oprogramowania sterującego praca silnika. Po rozmowach telefonicznych z mechanikami oni polecają modyfikacje programu niz zakładanie chipa. W obrebie mojego miejsca zamieszkania moge polecic dwóch i podam ich strony, ceny to 800zł i 1300zł

http://www.alltuning.pl/strona.html

http://swiatek-tuning.com.pl/elektronika.htm

Do chipowania przystąpie po świetach, z wiadomych wzgledów! :lol:

• 1 month later...
nie chce zakładac chipa bo podobno to nie niepewne,
A co rozumiesz przez pojecie "zakladanie chipa"??? Czy w X czy w YDTH zwiekszanie mocy silnika i tak ma nazwe ogolna chiptuning. Roznica jest taka ze w X przez wylutowanie i zmiane oprogramowania sterownika, a w Y sama zmiana softu bez wylutowywania. Miedzy tymi modyfikacjami auta roznicy w osiagnietej mocy nie ma. Pomijajac ze Y na starcie ma ok 25Nm wiecej :)

Chyba ze masz na mysli BOX, to wtedy co innego.

Edited by Jericho