Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Gry Komputerowe I Nie Tylko :)

Angello
 Share

Recommended Posts

W tym temacie piszcie o grach na PC , PS , PS2 , PS3 , X-BOX , itp.

- piszcie w co gracie

- proście kolegów o porady

- jeżeli potrzebujecie spolszczenia , to tez piszcie i proście tutaj

Jeżeli znacie odpowiedzi na prośby innych graczy i znacie linki , które moga pomóc rozwiązać problem to tez wklejajcie je tutaj :)

Zabrania się podawania linków do piratów !

Osoba , która bedzie zamieszczała w tym temacie namiary na pirackie gry i programy będzie karana banem !

Prosze nie zaśmiecać tematu !

Pozwolę sobie zacząć :)

Obecnie u mnie na topie są takie gry jak

NFS Carbon

TOCA Race Driver 3

S.W.A.T 4

Heroes V

Half Life 2

Wszystkie te gry są niezłymi pochłaniaczami czasu :).

Zawiodłem sie troszke na NFS Carbon , bo jak dla mnie to gra jest za krótka , za łatwa i za mało bajerów do tuningu :???: powinno być przynajmniej tyle co w NFS U2 ale ogólnie wymiata ;)

Będę też chyba pierwszym , który bedzie potrzebował Waszej pomocy

Otóż potrzebuję dokładnej instrukcji jak zainstalować spolszczenie do Half Life 2

Mam spolszczenie i oryginalną grę ale za cholerę nie moge zainstalować tego

POMOCY !!! PLEASE !!!

Edited by Angello

• Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

musze przyznac ze ja tez zawiodlem sie na NFS Carbon i dlatego wole colina :)

jednak najlepsza dla mnie gra jest wiecznie zywy Diablo II :)

dla rozrywki lubie pograc tez w PES6, imo duzo lepszy od fify. tylko te polskie komentarze mnie dobijaja.

Z przykrościa trzeba przyznac , ze polska strona nie stara się za bardzo żebyśmy mieli gry w polskich wersjach językowych. Wiele tłumaczeń gier jest beznadziejne :???:

Aha , po kilku godzinach grzebania w grze mam już spolszczone Half Life 2 :mrgreen:

musze przyznac ze ja tez zawiodlem sie na NFS Carbon i dlatego wole colina :)

Proponuję Ci zwrócić uwage na TOCA Race Driver 3 , tam mozna pojeździc prawie wszystkimi czterokołowcami związanymi ze sportami samochodowymi :wink:

Numerem jeden w dziedzinie gier samochodowych jest seria Gran Turismo a część 4 jest odjechana - ponad 700 licencjonowanych samochodów i ponad 50 tras.

Trailery z Gran Turismo HD na PlayStation 3 powaliły mnie na glebe :slini_sie:

Numerem jeden w dziedzinie gier samochodowych jest seria Gran Turismo a część 4 jest odjechana - ponad 700 licencjonowanych samochodów i ponad 50 tras.
tez wlasnie zastanawiam sie nad "zakupem" tej gry :) duzo o niej slyszalem, podobno grafika nawet jest bardziej realistyczna niz w CM'RE. w colinie denerwuje mnie ze pilot czasami za wczesnie mowi o zakretach.

Co by nie gadac to dla mnie kultowa gra to Counter Strike. Jak narazie przy zadnej innej grze nie spedzilem tyle czasu. Gram juz ladnych pare lat kiedys codziennie po pare godzina a teraz juz nie ma za bardzo czasu.

ja pogrywam tylko w przygodowe. Ostatnio pogrywam w Syberia II - wciąga jak diabli, podobnie jak pierwsza część.

Co by nie gadac to dla mnie kultowa gra to Counter Strike.
moj brat jest maniakiem CS'a. klany jakies pozakladali i graja :)
a ja gram w brydża na www.kurnik.pl - to dopiero wciąga.
na kurniku to ja w tysiaca kiedys gralem :)

Guest _maciek_

no ja niestety nie gram w za dużo gier :P ( komputer za słaby )

ale grywałem niedawno w Americas Army -> super gra

od kumpla pożyczyłem na troche ostatnio Guild Warsa -> MMORPG bez abonamentu ( chyba sobie kupie ;] )

no i czasami Call of Duty w internecie gram ;]

No ja gram we wszystko i od wielu lat (glownie na blaszaku, chociaz pley 1 i 2 lezy w szafie ale to nie to)

Ostatnio mecze Obilivion, Gothic3, toce3, flatouta2, just cause, call of yuarez, prey herosow5 civilizacje4, medievala2 itd. itp.

P.S. I zawsze gdzies pod reka plytka z UT sie kreci, a ostatnio jak bylem w szpitalu to na momim pocketPC cialem namietnie w Warlords2:))

Ja do dziś nie mogę pozbyć się gry Mafia: The City of Lost Heaven :) którą przeszedłem już chyba z 8 razy. Za każdym razem wkręca tak samo świetnie. Oraz oczywiście jedną z pierwszych strategii Microsoft`u a mianowicie: Age of Empires I :) Jakiś taki sentyment mam do tych gier. A tak ogólnie to próbuje być na bierząco z gierkami i chociaż próbować zagrać w to co nowe.

Dla tych co lubią mocne wrażenia polecam gry Fear albo Alien vs. Predator, naprawdę wciągają

Pozdrawiam :)

naj naj naj.... naj...... :mrgreen:

najlepsza dla mnie gra :mrgreen:

bild020sw4.jpg

mam tez konsole PS2 :razz:

tam to wole gran turismo 4 lub tekken :razz:

a na pc jest jeszcze wiele innych tytułów

mam tez settlers 2 oryginał ale zagineło mi pudełk, do tego jeszcze koszulka z settlers 3 :mrgreen: gra legenda, niedawno wyszło odnowienie settlers 2: 10-lecie, wciągająca gra :mrgreen:

polecam gry Fear

Szkoda , ze nie ma tego na PC :(

Słyszałem , ze gra BLACK jest zaje....fajna :slini_sie: - szkoda , ze wyszła tylko na konsole :(

1. Quake, Quake2 i Diablo 1

2. StarCraft i setlers od 1 do 4

3. nowsze propozycje.... call of duty 1 i 2 oraz medale wszytstkie

4. żadna kolejna gra nie ma miejsca w pierwszej dziesiątce póżniej moze leciec jak sie komu podoba :wink: :razz:

No panowie NFS i NFS :P A to przeciezjest gra dla dzieci :P (bez obrazy)

Chcecie spróować swoich sił to proponuje Live for Speed ;) Jest to prawdziwy symulator jazdy samochodem ;)

Brane sa pod uwage czynniki takie jak wiatr , zuzycie opon paliwa , ustawienia calkowite zawieszenia itd itd....

Gra dla prawdziwego kierowcy :P ;]

Osobiscie gram juz ponad 2 lata i dalej nie potrafie do konca jeździc :P

Demo jest dostepne w wersji PL lecz juz pelna wersja kosztuje bodajze 15 funtów miesięcznie :(

Lecz na demie i tak można grac nawet po necie ;)

Więc panowie chcecie spróbowac czegos prawdziwego a nie jakiegos Arcadowego NFS'a to polecam LFS'a :D

Pozdrawiam

Doxter

Guest BRAT_MIH

Gry ktore mnie zafascynowały:

Seria Max Payne - policjant mściciel

Seria GTA - gangster

Mafia - gangster

Call of Duty 2 - gra w sieci. Jak poszedlem na wojne jakos na poczatku tego roku to nie bylo mnie przez 7 miesiecy. Pozniej gre wywalilem i zrobilem odwyk, teraz kumpel mowi ze sa nowe swietne plansze i gra wraca, a bezwzgledny snajper BRAT_MIH wraz z nia:)

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...
UP