Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Problem z SZYBERDACHEM

none
 Share

Recommended Posts

witam mam problem z szyberdachemn szukałem w szukajce ale nic nie znalazłem zwiazanym z moim przypadkeim

posiadam vectre B 1.8 ls problem polega na tym ze szyberdach nie chowa sie tylko sie uchyla , kiedy próbuje otworzyc go dach lekko sie opuszcza ale nie chce sie schowac korbka moge tylko obrucic o pół obr i dale nie moge .

moze ktos wie co to z przyczyna.

Tak samo miałem w astrze ojca jak tylko ją kupiliśmy. Ja się z tym nie siłowałem bo chciałem rozebrać szyberdach, ale dzień wcześniej ojciec wybrał rozwiązanie siłowe :twisted: i szyberdach się otworzył. Spróbuj kilka razy uchylic go do góry i potem schować w dach. W momencie jak będziesz czuł opór na korbce próbuj jednocześnie przesuwać ręką szyberdach. Najprawdopodobniej coś "podeszło" w jeden ze ślimaków, które sa odpowiedzialne za przesówanie sie szyberdachu. Tylko z wyczuciem to rób, żeby nie było na mnie. :mrgreen:

własnie tak probowałem ale nic z tego nie chce zeby mi cos pekło

[ Dodano: Sob 16 Gru, 2006 ]

mam jeszce jedno pytanko czy gdzies z tyłu okolice bagaznika są doprowadzone kostki do głosników

• 6 years later...

Witam. mam problem z szyberdachem :/ kupiłęm viki 8 miesiecy temu w lato szyber dach podnosił sie do pewnego momentu ale nie do konca postanowiłęm to ogarnąć poczytałem i wziełęm sie za rozbieranie w efekcie koncowym szyber dach działał wkoncu w płaszczyźnie poziomej chował sie cały ale wogólee nie chce uchylać do góry co moze być przyczyną wydaje mi sie ze wszystko zrobiłęm ok :/ prosze o poradę, i czy ktoś orientuje sie ile moze kosztować regulacja na warsztacie jesli w miare tanio to daruje sobie grzebanie samemu.