Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

czy można założyć zderzaki z wersjii po liftingu

Guest Pawcioz
 Share

Recommended Posts

Guest Pawcioz

Mam pytanie dotyczące czy można założyć zderzak przód i tył do vectry B z 1998 r. z wersjii po liftingu bo jak nie to zbieram na vectre po liftingu

dziękuje z a odpoiwedzi

Można, ja to bede robił, tylko nalezy pamietac, ze w tylnym zderzaku po lifcie nie ma podswietlenia tablicy tylko jest w klapie bagaznika, i albo trzeba je zamontowac w klapie nad tablicą, albo wymienic klape na poliftową, niestety razem z lampami.

Wymien od razu lampy z przodu na poliftowe:)

Guest Konrad-vectra
Dzięki a możecie napisać ile kosztują lampy przód tył zderzak przód tył

Tutaj masz lampy przednie

http://moto.allegro.pl/search.php?string=v...ion=1&country=1

z tego co patrzylem , bo tez planuje zrobic taka wymiane jak ty to 150-170zł / szt

tutaj masz tyl

tutaj zderzaki

Szukaj na Allegro , są różne ceny zderzaków od 150 - 250 , za zmianą przedniego zderzaka idzie wymiana lamp przeciwmgielnych i znów około 200.Lampy przednie za komplet 250-500. Zderzaki trzeba jeszcze pomalować , pewnie chciałbyś do tego znów kupić grill w chromie no i progi poliftowe i zaś malowanie , potem pomyślisz o tylnej klapie i malowanie, do tego światła tylne. Więc zlicz to wszystko i czy warto ? I tak nie zrobisz z niej poliftingowej ponieważ kilka zmian jest w środku.

Guest Pawcioz

dzięki

jak zrobisz tą podmianke to mi wyślesz fatki jak ci to wyszło

[ Dodano: Pon 27 Lis, 2006 ]

a jakie sa w srodku jeszcze jej nie kupilem bo mam vectre A 3.0 MV6 i mi troche za duzo pali i chce kupic vectre b z jakims 1.8 , 2.0

Guest Konrad-vectra
dzięki  

jak zrobisz tą podmianke to mi wyślesz fatki jak ci to wyszło

Jezeli ja bym robil cos takiego to na napewno nieteraz na zime tylko na wiosne , lub wczesnym latem jak bedzie troche wolnej gotowki , bo chce kupic zderzaki irmiego lub zendera i z tylu lexusy i z przodu ANGEL EYES , ale to jak mowie napewno nieteraz na zime :wink: narazie to troche tez sie rozgladam za felgami bo tez po zimie bedzie zmiana na 16 z gumami 205/55 :wink:

A jezdzi biała vectra (97 r.) u mnie po wsi z zderzakiem po lifcie. Tylko z tyłu wymieniony.

Trochę kiczowato wygląda ( ale to tylko moje zdanie) :wink:

• 2 weeks later...

Tuning też jest nieoopłacalny a jednak wszyscy robicie, czy ktoś przy sprzedaży zapłaci za te wszsytskie zmiany i modyfikacje? Raczej nie. Także takie gadanie to bez sensu dla mnie. Sam zrobiłem lifting swojej, fakt że był uderzona z tyłu i było mi łatwiej ale jednak. A w środku na szybko można zmienić przyciski i juz jest trochę poliftingowa. W całości nigdy nie bedzie i się z tym zgodzę, ale o sensie to nie ma całkowicie co dyskutować. Jeżeli ktoś przymierza się do zakupu to owszem, od razu polecę kupić po 1999 roku ale jak ktoś juz ma taką 1996 to co ma zrobic? sprzedać za 10 tys tą i kupić za 20 tys poliftową? A szybki lifting to 1500 zł.

• 7 months later...
Guest Endriej

a powiedzcie mi czym sie rozni wersja przedliftowa w srodku od poliftowej bo mialem vectre 2.2 dti z 2001 r (niestety rozbita) a teraz zakupilem 2.5 v6 z 96 rok i jakiejs duzej zmiany nie widze poza klamkami i popielniczka ??

jeszcze chyba półeczka w podsufitce jest w poliftowej standardowo, na pewno inne są przyciski konsoli środkowej i liczniki, jak coś mi się jeszcze przypomni, to napiszę ;)

jeszcze chyba półeczka w podsufitce jest w poliftowej standardowo, na pewno inne są przyciski konsoli środkowej i liczniki, jak coś mi się jeszcze przypomni, to napiszę ;)

tapicerka,kiera :)

Z zewnątrz : atrapa przednia chromowana, reflektory przednie, zderzak przeni, wizualnie zmienione halogeny przednie, nakładki na progi, lusterka zewnętrzne (bardziej je zaokrąglili), światła tylne, zderzak tylni, klapa tylnia - poprawcie jak coś pominąłem. A od wewnątrz mam na myśli środek kabiny : licznik, przyciski, półka zamiast uchwytów na napoje, schowek w podsufitce, klamki wewnętrzne chromowane, inny odcień dodatków drewnopodobnych konsoli środkowej, inne wzory tapicerki na pierwszy rzut to chyba wszystko poprawcie jak się mylę.Pozdrawiam

w przedliftowej o ile dobrze pamietam to plastikowe oslony przednich slupkow przy czolowej szybie byly czarne a w poliftowej sa jasne...

w przedliftowej o ile dobrze pamietam to plastikowe oslony przednich slupkow przy czolowej szybie byly czarne a w poliftowej sa jasne...
Racja zapomniałem o tym detalu acha i jeszcze wyświetlacz z komputerem przed liftem 26pin po lifcie 32pin niewiem jaka nastąpiła zmiana z tym związana :)