Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Vectra w filmach i teledyskach?

MIR
 Share

Recommended Posts

Coraz to gdy ogladam jakis film, a czasem nawet teledysk, smiga mi Vectra. Zarowno najnowsze jak i starsze budy. Zastanawiam sie w ilu filmach "wystapila" Vectra? Mysle, ze mozna by stworzyc calkiem niezle portfolio?

Proponuje zebrac jak najwiecej zdjec Vectry w roznych filmach i klipach. Dobrze by bylo, gdyby fotka byla chociazby 640x480, chociaz przy filmach na kompie moze byc z tym ciezko. Konieczny jest tytul "dziela" i rok produkcji, mile widziany komentarz odnosnie sceny - tzn "co Vici robi" ;)

Ciekaw jestem ile takich rolek Vectry znajdziemy :mrgreen:

• Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w Harrym Potterze na samym poczatku filmu byla cala ulica VB combi :) wszystkie w takim samym kolorze.

w fali zbrodni tez wczoraj widzialem :) nawet naklejek naszych szukalem bo jakas dziwnie znajmowa mi sie wydawala :)

Kurcze, zaraz zwariuje :evil: Probuje zrobic zrzut ekranu z filmu i teledysku. Dzieje sie jednak cos dziwnego. Jak zrzucam do obojetnie jakiego programu (sprawdzilem 3) to jest wszystko ok. Zapisuje. Ale jak zamkne okno z filmem i otworze plik to jest pusty!!! Zapisuje juz w roznych formatach i zawsze jest jakby "interaktywna" grafika. Kurde co jest grane??

W Poranku Kojota była złota VB 2.5 V6 sedan, rejestracja JOKER, jeździł nią filmowy Brylant tzn. Milowicz :wink:

W Da Vinci policjanci jeździli srebrnym GTS'em VC :smile:

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopisze.

[ Dodano: Pią 24 Lis, 2006 ]

Kurcze, zaraz zwariuje Probuje zrobic zrzut ekranu z filmu i teledysku. Dzieje sie jednak cos dziwnego. Jak zrzucam do obojetnie jakiego programu (sprawdzilem 3) to jest wszystko ok. Zapisuje. Ale jak zamkne okno z filmem i otworze plik to jest pusty!!! Zapisuje juz w roznych formatach i zawsze jest jakby "interaktywna" grafika. Kurde co jest grane??

Zabezpieczenie....

Może nie do tematu, ale w reklamie zdaje się, że PZU kilka miesięcy temu była reklama jak gość jechał właśnie VB i rzucał słowa typu "mam kochająca rodzinę dobra pracę i niezły samochód" :) i miał rację:)

Zajrzyjcie tutaj :grin: Mała kolekcja vectr występujących w filmach i serialach

Kurde, wlasnie Stormbreakera ten moment chcialem wkleic :( Buuu - glupie zabezpieczenia. Ja mam jeszcze teledysk z czarna VC - Dizkret "Jestem tu".

Zabezpieczenie....

:shock: :shock:

Jakie zabezpieczenie ? Nie spotkalem sie jeszcze z materialem video z ktorego nie dalo sie zrobic zrzutu ekranu - poprostu program musi to umiec...

Bez problemu radzi sobie z tym Media Player Classic ...

Jakie zabezpieczenie ? Nie spotkalem sie jeszcze z materialem video z ktorego nie dalo sie zrobic zrzutu ekranu - poprostu program musi to umiec...

Bez problemu radzi sobie z tym Media Player Classic ...

Hehe, oj wiem że to zależne od programu, czasem w PowerDVD robię takie zrzuty :wink:

Guest 6074_1456163537
Kurcze, zaraz zwariuje :evil: Probuje zrobic zrzut ekranu z filmu i teledysku. Dzieje sie jednak cos dziwnego. Jak zrzucam do obojetnie jakiego programu (sprawdzilem 3) to jest wszystko ok. Zapisuje. Ale jak zamkne okno z filmem i otworze plik to jest pusty!!! Zapisuje juz w roznych formatach i zawsze jest jakby "interaktywna" grafika. Kurde co jest grane??

to proste nie kazdy program robi zdjecia :) o ile pamietam ze robi cos takiego winfastdvd i winfast :)

pozdr:)

Wystarczy obejrzeć jakikolwiek film czy serial niemiecki albo angielski i Vectr / Cavalier'ów pod dostatkiem. Zresztą nawet w poczciwym polskim M Jak Miłość regularnie pojawia się VC :mrgreen:

to proste nie kazdy program robi zdjecia :) o ile pamietam ze robi cos takiego winfastdvd i winfast :)

Ale jak robie zrzut ekranu Alt+PrintScr. I wychodzi z tego kosmos ;) Bo gdzie nie wkleje (od Painta przez Photo Plusa na Paint Shop Pro konczac) zawsze jest to samo. Jak sobie zrzucilem jeden screen i wkleilem do Painta a potem puscilem w tle film to mialem animowana bitmape :) Nie mam pojecia o co c'man.

M Jak Miłość regularnie pojawia się VC :mrgreen:
Ostatnio się pojawia, wcześniej był Mercedes :)

wczoraj widzialem w urywku "kryminalni" vectre A sedan, w filmie były powybijane szyby :mrgreen:

W Kryminalnych jest jeszcze czarne Signum :smile:

Hehe no w tym Stormbrakerze to rzeczywiscie rola bardzo dluga :)

0h:12m:44s

snapshot20061125141751kx8.th.jpg

0h:12m:45s

snapshot20061125141818zl3.th.jpg

Aha - i nie robi sie screenow w MPC PrintScreenem tylko mechanizmem wbudowanym w program ( pauza i file->save image...)

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...
UP