Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

do wlascicieli HB

blezi
 Share

Recommended Posts

witam wszystkich.. mam pytanie do wlascicieli VB HB ... ostatnio zorientowalem sie ze lata mi tylna pulka od bagaznika, podczas jazdy przypatrzylem sie (przez lusterko wstecznego :) ) ze jak jade po dziurach to skacze mi tylna pulka , mam wrazenie jak by tylna klapa niedociskala ja szczelnie i dlatego ona lata... teraz zastanawiam sie czy powinne byc jakies gumy albo cos takiego (od spodu czyli w tych bocznych plastikach w bagazniku) co wrezultacie podnioslo by pulke.. zaznaczam ze w klapie bagaznika czyli w 5 dzwiach sa takie gumki dokladnie 2 ale jak zamkne bagaznik to one nawet niedotykaja tej puki... mam wrazenie jak by cos brakowalo .. z gory dzieki :wink: moze jutro w dzien zrobie zdjecia narta

u mnie też skacze.nie słychać pukania,jedynie w lusterku wstecznym widze.a półka ma takie jakby małe podkładki prostokątne,bardzo cienkie.

• 3 years later...
  • 3 weeks later...
Guest skipior

U mnie półka też skacze, bo jest składana/łamana w pół i jedna połowo właśnie podskakuje delikatnie czasem. Nie słychać tego, ale też to zauważyłem.

Połka w wiekszosci HB skacze, na obiciu tylnej klapy na gorze powinny byc gomowe dystanse w kształcie takich kulek, one odpowiadaja za dociskanie połki po zamknieciu klapy, ale ze w wiekszosci połka sie wygina i tak zostaje, to powstaje szczelina miedzy koncem połki a brezgiem i odbojami na tapicerce klapy.

ktoś gdzieś na forum pokazywał półkę do habety wykonaną z płyty MDF, obitą kocykiem, całkiem przyzwoicie to wyglądało :)

nie ktos tylko ja

i nie kocykiem tylko materialem ;)

nie ktos tylko ja

i nie kocykiem tylko materialem ;)

A można prosić jakieś zdjęcia jak to wygląda :)

jak o półce mowa to może ktoś chce sie zamienić całą półkę na półkę z wyciętymi dziurami na elipsy? ;)

Nie chce zakładać nowego tematu, bo krótkie pytanie, i bardziej mi chodzi o sedana, ale Lift Back też moze tak mieć.

Panowie - hałas z tyłu samochodu na nierównościach, tłuczenie się jakbym nieboszczyka woził w bagażniku. Myślałem ,że to koło zapasowe przykręciłem mocno i to samo, końcówke wydechu też sprawdzałem no i jest normalnie na tych gumach włoże moze coś jeszcze meidyz ten tłumnik dla sprawdzenia. Macie takie coś?

• 3 weeks later...

jak o półce mowa to może ktoś chce sie zamienić całą półkę na półkę z wyciętymi dziurami na elipsy? ;)

A w która stronę chcesz zamienić? Bo ja mam półkę z wycięciami na elipsy. I trochę mnie wkurzają bo nie mam tam głośników.