Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

spryskiwacz tylnej szyby - antena

pietreksz
 Share

Recommended Posts

witam

mam dośc ciekawy problem:

padł mi wzmacniacz sygnału w antence na dachu i radio gorzej odbiera - wydawało by sie, że wystarczy kupić nową antenę na allegro i już - niestety - mam hatchbacka a tam jest antena wraz ze spryskiwaczem!!! wie ktoś gdzie mógłbym dostac taka antenę???

pozdrawiam

napisałem że padł wzmacniacz - więc całość, może być bez bata

Chyba bedę musiał rozebrać ja i zobaczyć czy nie da sie tej elektroniki podmienić lub naprawic... :/

Witam,

Mi tez swego czasu padł wzmacniacz antenowy tyle ze w kombi. Temat opisywalem w dziale Car Audio.

Najprosciej jest rozebrac wzmacniacz ( u mnie byl rozbieralny nie wiem jak w innych autach) i zrobic mostek aby ominac caly wzmacniacz sygnalu. Powiem tylko tyle ze nie zauwazylem aby radio gorzej odbieralo :)

chyba po prostu podmienie elektronike albo sprobuje ja naprawic ale nie wiem czy sie za to wezme bo jest ciezko sie tam dostac - musialbym odczepic tyl podsufitki, boki na slupkach a potem jakos przez bagaznik sie wyginac zeby cos tam pogmerac bo jak mi podsufitka opadnie to zajmie siedzenia z tylu....

• 4 years later...
Guest kuba9323

Witam mam problem z anteną która jest ze spryskiwaczem w Oplu Vectra C GTS wiecie może gdzie można dostać taką Antenę?

--------------------

edit by zubek

1. nie ten dział

2. od takich wpisów mamy dział kupię

3. nie wspomnę o portalach aukcyjnych i ASO

Edited by zubek73