Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Okleina na drzwi

Guest seaman
 Share

Recommended Posts

Witam!!

Czy ktoś sie oriętuje gdzie mogę dostac okleine ktora jest na drzwiach?

Mam na mysli miejsce na wysokości szyby przednich i tylnych drzwi.

Jesli pytasz o tą folię na słupkach, to tylko w ASO

Tak! Chodzi mi o te folie na slupkach... dzwonilem do servisu w trojmiescie i powiedziano mi, ze za jedne drzwi trza 30-40 zybli wywalic....myslalem o jakichs zamennikach....

bylo juz na forum, szukac trzeba,

zamienniki bez problemu dostaniesz na allego nawet ale nie beda identyczne z oryginalnymi (inny wzor) no i beda tez pewnie nizszej jakosci, oryginalne robi dla OPLA, 3M

• 3 months later...

odswieżę troszkę temat - czy rzeczywiście tylko w ASO ta folia jest dostępna?

Podobno producentem jest firma 3M - ale w Krakowie nikt (z odwiedzonych przeze mnie) sprzedawców nie spotkał sie z takim wzorkiem...

potrzebuję jeden pasek na drzwi które są po lakierowaniu i szkoda mi oklejać całości inną folią (na reszcie auta trzyma sie całkiem dobrze)

i jeszcze jedno - miły "fachowiec" w ASO stwierdził iż ta okleina występowała tylko w wersji CDX - ja mam CD i "na pewno ktoś sobie sam okleił" :blink:

czy Wy macie taką folię tylko w CDXach?

na folie trzeba czekać około 2 tygodni - moze ktoś ma jakis pomysł skąd (oprócz ASO) mozna ja ściagnąć?

f26e1ab567b855b2.jpg

tak wygląda moje autko z ową folia - i chyba jest ona oryginalnie klejona...

z większej odległości się nie dało zrobić fotki tej folii ?? ja np. nie widzę z tej odległości na których drzwiach jest wzorek a na których nie ma...

Folii takiej jak orginalna (w trójkąty) nie dostaniesz poza aso... zwykły wzór Carbonu z lepszych firm też ciężko dostać... pozostaje alledrogo.pl

folii nie ma teraz na przednich prawych drzwiach - po wypadku wymienione i polakierowane (dlatego są bez folii)

zdjęcie z bliska wrzucę jutro jak pstryknę - akurat to miałem pod reką (ono jest z zeszłego roku)

i podtrzymuje pytanie - czy ta folia carbon jest tylko w CDXach?

czy jak zwykle w ASO wiedzą że nic nie wiedzą?

Edited by skalniak

Ja mam wersję CD a dokładniej w car pass jest CD Exclusive i okleina jest oryginał od początku. Trzeba dodać, że wersja CDX = CD Exclusive a nieraz nawet CDX może mieć mniejszą listę wyposażenia dodatkowego.

opelly9.jpg

dzięki za zdjęcie Blitz- dokładnie o taką okleinę mi chodziło!

czyli pozostaje czekanie 2 tygodnie na folie w ASO...

Edited by skalniak

dzięki za zdjęcie Blitz- dokładnie o taką okleinę mi chodziło!

czyli pozostaje czekanie 2 tygodnie na folie w ASO...

-> skalniak - jakie koszta takiej okleiny? mam podobny problem rowniez z prawa strona.

ASO Kraków - około 47zł brutto za 1 pasek (kawałek)

nazwa według ASO to "listwa ozdobna" - ale numeru części nie chcieli podać...

Edited by skalniak

-> dzieki skalniak za info. bede zmuszony zamowic i zakupic takie okleiny do siebie. tylko, ze do siebie bede potrzebowal ich 3 sztuki :( bu.. 3 x 47 zl.

Edited by un_ix

Skalniak ja w CD tez mam te okleiny ale podkreślić trzeba że niemieckie CD od polskiego rózni się ZNACZNIE

no i chyba właśnie tu jest odpowiedź...

szkoda tylko że panowie "fachowcy" z ASO dysponuja tak ogromną i konkretna wiedzą... :lol:

a najbardziej mnie śmieszyło jak mi wpierał że sobie sam okleiłem... :D:D

a ja właśnie mam niemieckie CD...

Edited by skalniak

Guest norbert83

a tego co wiem to chyba nie zalezalo od wersk\ji cd czy cdx,tylko okleina na slupki byla w wersjach "sport" wiem ze takich nie bylo ale zauwazylem ze w tych autach gdzie w srodku samochodu srodkowa konsola jest srebrna to tam sa oklejone slupki,wpiszcie sobie na www.mobile.de i poszukajcie vectre z variantem sport to wam znajdzie wszystkie z oklejonymi slupkami i srebrnymi konsolami tzn tam gdzie jest radio itd to jest srebrne

a tego co wiem to chyba nie zalezalo od wersk\ji cd czy cdx,tylko okleina na slupki byla w wersjach "sport" wiem ze takich nie bylo ale zauwazylem ze w tych autach gdzie w srodku samochodu srodkowa konsola jest srebrna to tam sa oklejone slupki,wpiszcie sobie na www.mobile.de i poszukajcie vectre z variantem sport to wam znajdzie wszystkie z oklejonymi slupkami i srebrnymi konsolami tzn tam gdzie jest radio itd to jest srebrne

W tym momencie to sie mylisz, bo okleina zawsze powinna byc w CD i CDX, a sport to tez jest wysoka wersja wyposażeniowa i dlatego ma słupki oklejone

W tym momencie to sie mylisz, bo okleina zawsze powinna byc w CD i CDX, a sport to tez jest wysoka wersja wyposażeniowa i dlatego ma słupki oklejone

Skoro jest tak jak mowisz to dlaczego ja w CD niemam okleiny?

Edited by Slawek

• 2 weeks later...

-> skalniak - dostales juz okleine? czy udalo Ci sie ja przykleic? ja mam 3 szt. takich oklein do przyklejenia i boje sie ktoras z nich zniszczyc. moze jakies wskazowki? bede wdzieczny, za wszelakie info.

juz okleiłem-jak zauważyłeś są one idealnie w kształcie słupków - ja wziąłem głęboki oddech, przeżegnałem się... i przykleiłem jednym ruchem :D

od wewnętrznej strony drzwi musiałem troszkę obciać bo za daleko mi zachodziło na tą niby "uszczelkę"

musisz uważać na zaginaniu do wewnatrz bo ta okleina jest dość twarda - myslę że jak delikatnie podgrzejesz np. suszarką to nie powinno być problemu

od strony szyby podwarzyłem scyzorykiem uszczelke i poszło bez problemu na całej długości - ale wziałem minimalny naddatek i chyba dlatego zostało mi tyle na wnętrze drzwi

efekt - całkiem całkiem i nawet nie bylo to tak straszne dla laika :)

Edited by skalniak

Ja właśnie zakupiłem cały komplet 6szt. oryginałów i będę w niedługim czasię oklejał;-) Efekt powinien być ok szczególnie, że mam srebrny samochód i przyciemnione szyby;-)))