Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Bezprzewodowy Zestaw Głośnomówiący Bluetooth PARROT czy UWB

Guest Robwo
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy ktoś posiada taki zestaw. http://www.amervox.com.pl/index.php?menu=4

Jakie wrażenia z eksploatacji. Interesuje mnie model CK3100. Proszę o poradę. Czy na wyświetlaczu będzie widoczny nr. telefonu osoby dzwoniącej i inne.

A może byłby lepszy firmowy Oplowski Portal UWA (z Bluetooth i sterowaniem głosowym)

jak: http://opel.dixi-car.pl/radio-opel.htm?sid...3fedb35e42d4c61

Proszę o poradę i ewentualne wypowiedzi na ten temat.

Ale na wyświetlaczu CID nie ma wyświetleń numerów osób dzwoniących

Czy jest możliwość odbierania rozmów tymi przyciskami w kierownicy oraz czy jest możliwość zintegrować zestaw z CID tak, aby było na wyświetlaczu widać numer osób dzwoniących i etc.

Posiadam telefon z funkcją Bluetooth tzn. więszość telefonów nowych juz tą funkcję posiada

Gdy ktos dzwoni wyswietla sie nr tej osoby...mozesz tez wprowadzic go do Parrota i wtedy nie bedziesz mial nr tylko nazwe tej osoby...

No tak rozumiem, ale na wyświetlaczu tym Oplowskim tzw. CID czy moża tak to zintegrować, aby Parrot nie był widoczny natomiast nr. osób dzwoniących był wyświetlany na CID i czy jest możliwość przyciskami w kierownicy odbierac rozmowy. Następnie gdy ktoś dzwoni co się dzieje z muzyką/radiem jest tryb mute czy coś w tym stylu.

Guest Fakeeye

ja korzystam w Parrot'a - jak na razie działa świetnie - co prawda nie można obsługiwac telefonu z kierownicy, ale ten trick potrafi chyba tylko fabryczny zestaw głośnomówiący, czyli radyjko Oplowskie wraz z telefonem.

Display Parrot'a pokazuje kto dzwoni, wybiera głosem kilka numerów telefonów, plus kilka dodatkowych funkcji.

Jak jest z głosem w głośnikach dobrze słychać, czym się podgłaśniea/ścisza - czy jest opcja rozmowy nie w głośnikach tylko bezpośrednio przez telefon

Prośba do fakeeye co z tym foto?

Guest Ziper16

A jak to jest z fabrycznym zestawem OPLA bo mam go i nie wiem co zrobic zeby polaczyl sie z moim k750i wlaczam bluetooth i nic :neutral:

Guest Fakeeye

Dostałem maila od autora tematu - nie bardzo wiem jak mu pomóc - dlatego treśc wklejam tutaj wraz ze zdjeciem

Witam,

Sorki że marudze czy możesz luknąć na to zdjęcie Dostałem od kolegi i nie wiem czy to jest do zestawu głośnomówiącego fabrycznego tzw. portal telefonu UWA jak coś to gdzie to się wpina i jeszcze chyba będe potrzebował jakiś mikrofon i tam takie rózne kabelki

Albo będe się musiał udać do ASO-raczej niechętnie

Jak coś to możesz umieścić to zdj. na forum - ja nie potrafię

Pozdrawiam

untitledzp4.png

Dzięki za umieszczenie zdjęcia :grin:

Kto wie co to jest i jak to podłączyć.

Podejrzewam, że jest to Portal telefonu komórkowego UWA, ale jak podłączyć szukałem w TISie i nic tam nie znalazłem

Czy ktoś się orientuje w temacie

• 5 years later...

Witam posiadam zestaw Parrot CK v3.13 chciałem zapytać czy dowolny telefon który oczywiście posiada bluetooth będzie działam z tym zestawem?

Witam posiadam zestaw Parrot CK v3.13 chciałem zapytać czy dowolny telefon który oczywiście posiada bluetooth będzie działam z tym zestawem?

Witam ponownie miałem nadzieję że ktoś mi odpisze na zadane pytanie ale to i tak już chyba zbędne ponieważ problem jednak się pojawił jak przypuszczałem.Mianowicie po próbie podłączenia Nokii c3-00 pojawia mi się komunikat na wyświetlaczu telefonu że "drugie urządzenie" w tym przypadku mój zestaw Parrot CK v3.13 odmówiło powiązania DLACZEGO??? czy ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać ten problem?chciałbym dodać że po próbie połączenia się innym telefonem ( sonyericsson C-510 )problemu nie ma i telefon łączy się z zestawem i wszystko jest ok a Nokia nie potrafi co bardzo mnie martwi. Czy powinienem udać się do ASO w celu aktualizacji lub czegoś podobnego?

ja mam LS3200 , i moja nokia N73 działa bez problemów , w telefonie masz rozumie ustawione w opcjach bluetooth na "dostepność mego tel." na publiczny ?, czy na pewno parrot masz sprawny ,

http://forum.vectraklub.pl/index.php/user/38209-kola76/

kontaktuj się z tym kolega , wgrywał mi nowy soft z polskim menu i teraz całą ksiązke telefoniczna z telefonu mam w parrocie

ja mam LS3200 , i moja nokia N73 działa bez problemów , w telefonie masz rozumie ustawione w opcjach bluetooth na "dostepność mego tel." na publiczny ?, czy na pewno parrot masz sprawny ,

http://forum.vectrak...r/38209-kola76/

kontaktuj się z tym kolega , wgrywał mi nowy soft z polskim menu i teraz całą ksiązke telefoniczna z telefonu mam w parrocie

Witaj jestem pewny ze Parrot jest sprawny bo jak może się łączyć z jednym telefonem a z innym już nie? z tego co zdążyłem się dowiedzieć to prawdopodobnie jest zapełniona pamięć Parrota i dlatego już nie potrafi połączyć się z żadnym innym telefonem...Memory foul taki komunikat głosowy mi wyskakuje jak moja nokia chce się połączyć z bluetooth w aucie a sonyericsson o którym wspomniałem wcześniej dlatego działa bo prawdopodobnie jest ostatnim numerem który został w pamięci urządzenia Parrot.Teraz nasuwa się kolejne pytanie jak wyczyścić pamięć Parrota

http://forum.vectrak...r/38209-kola76/

Jeżeli chodzi jeszcze o książkę w Parrocie to ja nie mam wyświetlacza tylko kostka i na niej czerwona i zielona słuchawka

Witaj jestem pewny ze Parrot jest sprawny bo jak może się łączyć z jednym telefonem a z innym już nie? z tego co zdążyłem się dowiedzieć to prawdopodobnie jest zapełniona pamięć Parrota i dlatego już nie potrafi połączyć się z żadnym innym telefonem...Memory foul taki komunikat głosowy mi wyskakuje jak moja nokia chce się połączyć z bluetooth w aucie a sonyericsson o którym wspomniałem wcześniej dlatego działa bo prawdopodobnie jest ostatnim numerem który został w pamięci urządzenia Parrot.Teraz nasuwa się kolejne pytanie jak wyczyścić pamięć Parrota

Jeżeli chodzi jeszcze o książkę w Parrocie to ja nie mam wyświetlacza tylko kostka i na niej czerwona i zielona słuchawka

ZROBIONE jak ja się cieszę... :joopi: Google pomogło - wyczyściłem pamięć poprzez jednoczesne naciśnięcie czerwonej i zielonej słuchawki

ZROBIONE jak ja się cieszę... :joopi: Google pomogło - wyczyściłem pamięć Parrota poprzez jednoczesne naciśnięcie czerwonej i zielonej słuchawki

No i cieszyłem się chyba za szybko no nic napiszę Wam o problemie jaki się dzisiaj pojawił...Jak wspominałem wcześniej Nokia łączy się już z bluetooth w samochodzie bez problemu ale kiedy ktoś do mnie dzwoni lub jeżeli jak chcę do kogoś zadzwonić (tylko ostatni wybierany numer w telefonie) to kiedy naciskam przycisk zielonej lub czerwonej słuchawki na moim urządzeniu Parrot - on nie reaguje...tak jakby te 2 przyciski były nieaktywne (jak miałem sonyericssona to przyciski działały) a teraz jak chcę odebrać lub zakończyć połączenie to muszę nacisnąć zieloną lub czerwoną słuchawkę ALE W TELEFONIE , i wtedy jest ok wszystko działa więc teraz pojawia się pytanie czy to już jest taka "zaleta tego modelu telefonu" jaki teraz mam.Chciałem więc zapytać czy taki problem można rozwiązać czy po prostu jest to wszystko zależne od modelu telefonu jaki się posiada że w jednym przypadku wszystko jest ok a w innym tak jak opisałem wyżej,czy urządzenie jakie mam Parrot ck v3.13 tak właśnie może się zachowywać?prosiłbym wszystkich którzy mogli by coś na ten temat wiedzieć o odpowiedź.

ZROBIONE jak ja się cieszę... :joopi: Google pomogło - wyczyściłem pamięć poprzez jednoczesne naciśnięcie czerwonej i zielonej słuchawki

No i cieszyłem się chyba za szybko no nic napiszę Wam o problemie jaki się dzisiaj pojawił...Jak wspominałem wcześniej Nokia łączy się już z bluetooth w samochodzie bez problemu ale kiedy ktoś do mnie dzwoni lub jeżeli jak chcę do kogoś zadzwonić (tylko ostatni wybierany numer w telefonie) to kiedy naciskam przycisk zielonej lub czerwonej słuchawki na moim urządzeniu Parrot - on nie reaguje...tak jakby te 2 przyciski były nieaktywne (jak miałem sonyericssona to przyciski działały) a teraz jak chcę odebrać lub zakończyć połączenie to muszę nacisnąć zieloną lub czerwoną słuchawkę ALE W TELEFONIE , i wtedy jest ok wszystko działa więc teraz pojawia się pytanie czy to już jest taka "zaleta tego modelu telefonu" jaki teraz mam.Chciałem więc zapytać czy taki problem można rozwiązać czy po prostu jest to wszystko zależne od modelu telefonu jaki się posiada że w jednym przypadku wszystko jest ok a w innym tak jak opisałem wyżej,czy urządzenie jakie mam Parrot ck v3.13 tak właśnie może się zachowywać?prosiłbym wszystkich którzy mogli by coś na ten temat wiedzieć o odpowiedź.

Dobra chyba na tym się skończy temat opisze jeszcze tylko to co zrobiłem przed chwilką żeby poprawić działanie bluetooth w aucie.W telefonie mam opcję odbierania samoczynnego miałem zaznaczone NIE zmieniłem na TAK i teraz jak ktoś dzwoni do mnie w samochodzie to po upływie 5-ciu sekund telefon sam odbiera połączenie ja nie muszę nic naciskać,i chyba o to najbardziej chodziło ale jak ktoś ma coś do podpowiedzenia chętnie przeczytam opinie innych.Na koniec wniosek chyba taki że wszystko zależy od modelu telefonu jaki się posiada tak mi się wydaje.

Edited by DANIELLO

• 2 weeks later...

Panowie mam radyjko NCDC2015 i telefon nokia wbudowany. Raczej nie ma możliwości przerobienia tego na bluetooth poza np. PARROTEM . Czy tego parota mozna podlaczyc pod oryginalny mikrofon ktory mam w Viki?? Glosniki to mysle ze w standardzie przez radyjko.

Edited by remi27