Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Wymiana centralki centralnego.

rysiontko
 Share

Recommended Posts

Zdobyłem dziś centralkę centralnego z viki z alarmem. I teraz mam pytanie - czy jest tak jak piszą w serwisówce że alarm i centralny to jeden moduł czy nie - a jeśli tak to czy zamiana modułu uruchomi funkcje alarmu (wiadomo że trzeba jeszcze dołożyć czujniki i wyjca), oraz w razie powodzenia jak wygląda sprawa z pilotem - mam tylko dwa przyciski i czy będzie sterować centralnym?

a jeśli tak to czy zamiana modułu uruchomi funkcje alarmu

jeżeli masz okablowanie fabryczne to tak.

jak wygląda sprawa z pilotem - mam tylko dwa przyciski i czy będzie sterować centralnym?

tak

Z okablowaniem to nie problem - dawców jest sporo a jestem elektronikiem :)

Jeszcze jedno - czy stary kluczyk można zaprogramować normalnie w stacyjce czy trzeba będzie jechać do aso?

ale centralke bedziesz miał inną i dlatego nie rozpozna twojego pilota, a przeprogramują ci go w ASO.

Guest .:Andy:.

wlasnie jak Mily mowi...bo to nie chodzi o immo tylko pilot to uklad i jego tez trzeba zaprogramowac wedle odpowiedniego kodu...numer kodu do programowania jest na carpassie i kazdy opelek ma wlasny numer...i tylko ASO to zrobi...bo immo to juz pestka...

tutaj masz linka do podobnego tematu...o kluczyku:

http://forum.vectraklub.pl/index.php?showtopic=28976

pozdrawiam

• 5 years later...

Witam, nie znalazlem odpowiedzi na forum na moje pytanie, wiec postanowilem zadac je tutaj, a mianowicie czy kupując taki zestaw: centralka plus zakodowany do niej pilot

np. : http://allegro.pl/opel-vectra-b-sterownik-centralnego-z-pilotem-w-kl-i2253474922.html

wymieniajac centralke u mnie (vectra b przed liftem 97') bedzie działał centralny z tego nowego pilota? Potem to juz wystarczyloby dorobic grot i przelożyć immobiliser.

Nadminiam, że obecnie mam kluczyk z pilotem (typu słynne jajko).

Pozdrawiam

• 4 weeks later...

dorobienie grotu?? po co nie masz u siebie wcześniej pilota?? czy masz tylko z kluczyka i chcesz mieć z pilota i tak centralny będzie działać ja zrobiłem taki manewr ale do vectry a wsadziłem taki moduł i wszystko piknie gra