Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Fotele kubełkowe zainstalowano...

Guest MrSpike
 Share

Recommended Posts

Guest MrSpike

od jakiegos czasu meczylo mnie ciut siedzenie (fotel) w mojej viki. poniewaz lubie ciut dynamiczniej jezdzic :mrgreen: :twisted: dosc czest na zakretach albo przyklejalem sie do szyby, albo moje cielsko probowalo znalezc sie na siedzeni pasazera. ktoregos dani powiedzialem dosyc - szukam kublekow lub siakis foteli sportowych. i sie trafilo: komplet przednich foteli z vectry sport razem z tylna kanapka. co prawda z wersji angielskiej, ale nobody's perfect. cena mi przypasila i w piatek paczki wyladowaly u mnie. dzis rano ochoczo zabralem sie do roboty:

rano wnetrze samochodu wygladalo tak:

fotele1.jpg

misja: zamontowac te fotele:

fotele2.jpg

oraz ta kanape:

fotele3.jpg

poniewaz mialem polutowane napinacze, nie obylo sie bez zabawy kabelkami. napinacze do nowych foteli przelozylem ze starych:

fotele4.jpg

fotel pasazera juz na miejscu (roznica widoczna):

fotele5.jpg

oba fotele zainstalowane:

fotele6.jpg

fotele juz sprawdzone. nie jest to moze trzymanie typowo sportowego kubla, ale roznica miedzy standardowym fotelem jest duza. szkoda tylko, ze nie trafily mi sie podgrzewane... przy okazji duze podziekowania dla kokosa za uzyczenie pary gratow wielce przydatnych przy robocie.

pozdr

spajki

Guest MrSpike
Jeszcze tylko obijesz tapicere skorka i bedzie git bo teraz troche Ci sie nie zgrywa wzorek z drzwi z fotelami. Ale tak to jest miodzio.

niestety boczki byly tylko 3 i to w stanie nieakceptowalnym... skory nigdy sobie nie zrobie. skorzane fotele musza byc podgrzewane i wentylowane. te takie nie beda. o ile jeszcze podgrzewanie mozna zrobic to wentylowanie srednio...

• 4 weeks later...

fotele z SRI na wyspie

albo wersji SPORT na europe

sa niezle

moj tylek tez takie trzymaja na zakretach :D

ale vauxhall vectra GSI ma lepsze (poszukam fotki i wstawie)

wlasnie mi uciekl caly zestaw na EBAY za 270 funtow :evil:

normalnie lataja pod 400 w gore

Guest MrSpike
ale vauxhall vectra GSI ma lepsze (poszukam fotki i wstawie)

wlasnie mi uciekl caly zestaw na EBAY za 270 funtow  :evil:  

normalnie lataja pod 400 w gore

recaro... marzenie... ech...

pozdr

spajki

Guest MrSpike
hmm, u mnie niby są jakieś kubełki, ale przy jeździe po torze się nie sprawdzają. Pewnie i autorowi niniejszego wątku niedługo będzie mało ;) prawdziwy kubeł + pasy szelkowe to  podstawa.

no coz. nie ukrywam ze do idealu to im brakuje. ale w porownaniu z seria jest spora roznica... na tor tez by byly niezle pod warunkiem ze pasy nie byly by bezwladnosciowe tylko takie np jak w maluchach starych - regulowane. po dobrym sciagnieciu i przycisnieciu nie bylo by zle :)

• 6 years later...