Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
ppiast

Chlupie w baku. Przelewanie się paliwa

Recommended Posts

Witam,

Mam pyatnie. Czy komuś z Was chlupie w baku paliwo gdy jest go od 25 do 40 litrów? W sumie mi to nie przeszkadza, ale zastanawiam się czy tylko moje paliwo słychać w środku jak sie obija o ścianki baku. Nie wiem jak jest zbudowany bak bo go jeszcze nie rozbierałem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale chyba powinny być jakieś przegródki.

Słychać szczególnie wtedy gdy się szybko zatrzyma w miejscu.

Może ktoś próbował to jakoś wygłuszyć?

Please login or register to see this quote.

chlupie chyba wszystkim...

jak chlupie to znaczy, że nie jest źle

gorzej jak pusto w baku

chlupie, było kiedyś o tym:

Please login or register to see this link.

Niestety jest to przypadłość typowa dla opla, miałem astre chlupało i Vectrze tez chlupie. Na początku mnie to denerwowało bo przesiadłem sie z poldka i tam takiego efektu nie było, z czasem przywykłem :mrgreen:

Dzięki za odpowiedzi. Mam więc "typową" VB i trzeba teraz troszkę ulepszyć fabrykę.

Pozdrawiam

Guest relaks

ale fajnie że wam też chlupie bo myślałem że z moją VB coś nie tak

Guest Jap

hehe - u mnie też chlupie - ale mnie to jesczze denerwuje bo mam Viki od lipca i ciągle mnie coś w niej denerwuje... teraz doszło chlupanie - ale skutecznie zagłuszają je luzy w tylnim zawieszeniu - także chlupanie jest dla mnie melodią przy dzwiękach dochodzących z tylniej zawiechy...

bdw - od 10 lat jeżdżę różnymi VW (Golf 1, 2, 3 Passaty do B4) , skodami 105

/emoticons/default_ohmy.png" alt=":o" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">), MALUCHAMI

/emoticons/default_ohmy.png" alt=":o" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">), Oplami Corsami (kurde, przewinęło się tego przez me ręce :mrgreen: ) !!! Nigdy nie słyszałem takiego chlupania jak (wydawałoby się w wyższej klasie) w Vectrze :evil: ...

U mnie nie chlupie. :razz:

... to zatankuj! :mrgreen:

No właśnie. Jak komuś nie chlupie to albo ma za mało w baku, albo za głośno gra radyjko;)

Guest Jap

nie jestem znawcą - ale czy to nie wstyd, że Viki B ma metalowy bak? Kurde - VW już od 1984r stosuje plastikowe baki!!! (0 korozji + większe bezpieczeństwo).

...bo to VW

Guest WOJTEK75

to chlupanie to rzeczywiście wstyd dla opla.a jak jest w viki C?ciekawe,czy w niej to usunęli? a co do metalowego zbiornika to wogóle lipa,bo koroduje okrutnie.ja mam juz cały zapocony,nie wiem,czy sam zbiornik,czy przewód jest trafiony,zapowietrza sie ,jak wszystki/prawie wszystki!/viki,czyli sama radość.zacząłem się przyzwyczajać,że dzień spędzony bez rozmyslań nad nowymi usterkami w aucie to dzień stracony!!

Nastepny też bedzie opel????????????

/emoticons/default_laugh.png" alt=":lol:">

mogli "checka"zrobić wyłanczanego ręcznie,np.gdzieś przy kierownicy,heheheh :roll:

Guest Davidian

Mam ten sam objaw zazwyczaj leje pod korek przy 2530 litrach paliwa w baku efekt zanika :twisted:

Dobrze ze nie jezdze na tylniej kanapie hehehe ale osoby ktore jada pierwszy raz ze mna zawsze pytaja co sie dzieje :mrgreen:

Guest lucek

ufff..... już mi lepiej ;-) bo chlupie jak cholera, ale nic, jak ktoś słusznie zauważył - to oznaka, że jest paliwo ;-) jupiii ;-) pozdrowienia dla wszystkich Użytkowników VB DTI Caravan :-)

Guest mazi00

Ja jestem student

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> czyli chlupać musi (studencka ilość paliwa)

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

U mnie sobie też zdrowo chlupie - najlepiej jak jest tak koło 35l i gwałtowniej zahamuję.

Dzwięki jakbym z akwarium wodę wylewał

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ostni raz zauważyłem że gdy mam 30-50litrów paliwa gdy zachamuje lub zjadę z chodnika to w baku paliwo chlupie bardzo mocno i ustaje po jakimś czasie . gdy chlupie to aż narywa bakiem . Mam pytanie czy w zbiornikach sa przegrody bo może mi sie jakaś urwała. Samochód mam 2 lata i dopiero od 2 miesięcy coś takiego mi sie stało? Pozdrawiam Okrągły

Edited by zubek73
uzywaj wyszukiwarki - łaczę tematy

Było wałkowane na forum! W zbiorniku nie ma przegrody i dlatego chlupie. Ja też tak mam i pewnie wszyscy tak mają.

Kolejna wada genetyczna Vectr.

A co Vectry tak mają - jest to wada genetyczna?

Tak właśnie.

A kolega ma Vectre po lifcie i nic nie słychać ?? Sprawdzałem

Ja też mam po lifcie i bulgocze przy ok 3/4 do 1/2 paliwa w baku...