Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Ktore silnik nadaje sie do LPG - Insignia

Recommended Posts

Witam, mam w planie kupic Insignia minimum 2017r ale nie moge znalesc wersja z gazem.
Czy wogole Insignia B sie nadaje do LPG i jezeli tak to jaki silnik bardziej sie nadaje?

Dzieki!

Edited by Cretux

Każdy da się zagazować z tym że każdy to bezpośredni wtrysk, czyli będzie droższa instalacja plus zużycie benzyny w trakcie normalnej jazdy. Ja mam 1.5t i jak najbardziej będę gazował ale nie wcześniej niż we wrześniu. Wtedy będę wiedział dokładnie

ok dzieki, czyli daj znac ja zagazujesz swoja.
Ja dopiero za rok bede mial Insignia i nie idzie znalesc z gazem wiec jestem bardzo ciekawe co i jak...!

17 godzin temu, cichy117 napisał:

Każdy da się zagazować z tym że każdy to bezpośredni wtrysk, czyli będzie droższa instalacja plus zużycie benzyny w trakcie normalnej jazdy. Ja mam 1.5t i jak najbardziej będę gazował ale nie wcześniej niż we wrześniu. Wtedy będę wiedział dokładnie

Mowisz o takie intalacji?

Brzmi to ciekawe ale ile kosztuje taka instalacja...?

Tu akurat nie bardzo wiadomo co wsadzili. Póki co dowiadywałem się tylko w 1 miejscu i na sterowniku kme sky direct koszt ok. 5400. Ja znalazłem póki co 2 takie insignię zagazowane. Jedna ta a druga w Łodzi z warsztatu kme. Z tego co wiem to prędzej można znaleźć zagazowane 2.0 bo to chyba ten sam silnik co w starszych insigniach

Ok dzieki, moze sie myle ale silnik 2.0 to chyba diesel..?
Teraz pytanie czy sie oplaca? Czy nie lepiej kupic taka 1.4 z 2015r juz z instalacja?

Znalazlem ten ale juz ma 6 lat i prawie 200.000 km:
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-insignia-1-4-turbo-lpg-klimatronik-nawigacja-czujniki-parkowania-gwarancja-ID6E0vnI.html#cdea1679c9

Bo nowsze i tak ma juz 120.000km
https://www.otomoto.pl/oferta/opel-insignia-benzyna-automat-keyless-kamera-navi-grz-fotele-kierownica-unikat-aso-ID6DIRLA.html#60872baf1b

Kolega @bexa ale jest temat do oceny aut z ogłoszeń. No i Twój temat nie jest do końca zgodny z regulaminem.

3. Tytuł tematu ma precyzyjnie określać problem / zawartość.

A w temacie nie wiadomo o jakie auto Ci chodzi.

• Cretux changed the title to Ktore silnik nadaje sie do LPG - Insignia