Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]Moduł CIM i kontrolki


Recommended Posts

Witam, wiem, że na forum na temat modułów CIM bylo juz wiele napisane, ale 4 czy 5 mechaników i elektryków i nic. Na desce kontrolka ESP, ABS czasem, brak prędkościomierza, brak tempomatu. Auto co jakiś juz częsty czas nie odpala. Nie mam sil. W Poznaniu w jednej z firm podmieniono mi moduł CIM i bez zmian Kontrolki jak były tak są. Inny elektryk mowi, ze probuje ustawić moduł skrętu, ale nie może zapisać go. Je hasłem dzis autostradą i drogą ekspresową i zero świecących kontrolek. Dojechałem do miasta i ESP. Wczoraj za to żółta kontrolka auta z kluczykiem i odcięte turbo.Masakra nie mam pomysłu co dalej. Jeśli ktoś przeżył to samo i udalo mu się to proszę o pomoc. Vectra C opc line 1.9 diesel 150KM. 

Link to post
Share on other sites

Kolego skoro wiesz, że są tematy o CIM, to należy w nich pisać, a nie zakładać kolejny temat. Dbajmy o porządek na forum i nie róbmy śmietnika rodem z FB.

Link to post
Share on other sites

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

 

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...
UP