Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Z20NET Dusi się na zimnym

Recommended Posts

Witam kolegów od wczoraj mam taki objaw po odpaleniu auta na zimnym silniku,na postoju  i wciśnięciu mocno gazu silnik poddusza się i dopiero tak po 1 s startuje taka jakby dziura, tak samo przy ruszaniu i wrzuceniu 2-go biegu jest taka chwilowa trzasawka i jedzie. Po kilkukrotnym podgazowaniu lub krótkiej jeździe wszystko mija. 

Edited by DaroVP

Gaz jest tylko że to się dzieje zaraz po odpaleniu jak jest jeszcze na benzynie 

Miałem kiedyś podobnie mechanik kazał mi na benzynie pojeździć, zrobiłem troszkę km na benzynie ok 200-500 i przestało, potem erwis gazu i okazało się że reduktor zepsuty

Wysłane z mojego SM-N770F przy użyciu Tapatalka

Albo gaz dostaje się do dolotu albo instalacja do regulacji. Temat poruszany tu praktycznie codziennie

Wiem że to się dzieje na benzynie, jak w większości przypadków

Witam jak masz instalacje gazową to trzeba uważać z wymianą np sondy lambda bo komputer gazu znów do strojenia u klinenta po wymianie sondy na kacie którą są sobie wymienil zużycie gazu poszlo o 15% . Innym razem po odpieciu akumulatora w nowej instacacji gazu rcb komputer utracił zaprogramowane dawki gazu i przeslawil się tak że na 38litrach gazu auto robilo niecałe 200km. Tak więc uważajcie co grzebiecie w instalacji bo to często kończy się wizytą u gazownika. Pozdrawiam 

Tak, nie dotykajcie nic pod maską bo to kosmiczna technologia i trzeba ściągać specjalistów z NASA

5 godzin temu, cichy117 napisał:

Temat poruszany tu praktycznie codziennie

Dokładnie. I praktycznie na większość podobnych pytań Ty odpowiadasz. Ale nie każdemu chce się poświęcić trochę czasu i poczytać :D

6 godzin temu, DaroVP napisał:

Gaz jest

To dlaczego tej informacji nie ma w temacie? Przypomnieć regulamin?

Proszę uzupełnić. W przyszłości ktoś może szukać podobnego problemu.

Kolego @DaroVP nie zauważyłem, że już o to pytałeś w innych tematach.

Ten zamykam. Proszę nie powielać, bo będą osty.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Jeśli nie zgadzasz się z tą opinią poinformuj o tym Administratora Forum.

Pozdrawiam, Administracja Vectra Klub Polska

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP