Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

[Zamknięty]wymiana silnika

Recommended Posts

Jaki wybrać silnik na wymiane za silnik z22yh 2,2 155 km direct vectrac.Chodzi o najbardziej kompatybilny z innymi podzespołami.Iłatwośc montażu.

Posted (edited)

jaka tam jest skrzynia biegów ?

Edit.

Z tego co się zorientowałem m32 ale nie wiem o jakim przełożeniu głównym, pod m32 kompatybilny będzie 1.9 cdti i 2.0T

Swap na diesla 1.9ctdi wyjdzie najdrożej. Nie wiem czy skrzynia ma takie samo przełożenie, możliwe ze i skrzynie musiałbyś zmieniać.

Swap na 2.0T teoretycznie wyszedł by tak optymalnie. 2.0t są dość drogie, ale zostaje skrzynia biegów.

Swap na 1.8 wyszedł by najtaniej. Do niego nie pasuje skrzynia m32, półosie tez mogą być inne. Swoja skrzynie musiałbyś sprzedać i kupić f17 do komletu. F17 kosztuje 600-800 zł. m32 1200zł wzwyż.

W każdym przypadku będziesz miał też do wymiany sterownik silnika, i wiązkę do przerobienia.

Edited by kupier
Posted (edited)

Podsyłam link do tematu w którym możesz kontynuować wątek.Nowy temat zbędny.

Edited by darioG73

[Wiadomość wygenerowana automatycznie]

Przed napisaniem posta/tematu należy zapoznać się z "Poradami", strukturą forum oraz użyć wyszukiwarki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...
UP